Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
Forum - miejsce, gdzie można dyskutować, wymieniać poglądy i uwagi.
Uszanujmy to.
Ktoś chciał wydać określoną sumę pieniędzy by uzyskać zamierzony efekt? Szanujmy to.
Ktoś uważa, że poniesione nakłady są zbyt wysokie do uzyskanych wyników? Szanujmy to.
Tak samo szanujmy tych, którzy chcą jeździć seriami, tych, którzy lekko modzą i tych, dla których tuning to nieuleczalna choroba.
Tak ale skoro ktos podsumowuje ze za kwote X zostalo dorobione Y km i pisze jak to sie nie oplaci to slabo gdyż nie uwzglednia pozostałych rzeczy na ktore autor tematu mial kaprys. Wazne aby wlasciciel nie zalowal zainwestowanej kwoty skoro sam podjal takie decyzje. Z mojej strony wiem ze mozna podobne cyfry zrobic za x/2 ale nie na takich podzespolach jak tutaj i bez korkow R8 malowan proszkowo itp.
Poza tym trzeba dodac ze najdroższe graty zamawial autor tematu sam na wlasną rękę i to nawet bez uprzedniej konsultacji ze mną.
Ja pomoglem tylko przy zalatwieniu turbo i kolektora ktore poszly po niższych cenach niż są dostępne na rynku( stare moje zapasy )

Poza tym z tego co wiem do Darek przez tel powiedzial ze auto "zapier.." a ze na wykresie jest tak jak jest. Teraz niewielkim kosztem powinien wykorzystac potencjal turbiny i silnika ktory jest znacznie wyzszy jak 380km