Pokaż wyniki od 1 do 15 z 303

Wątek: BelfegorTT - Q 225+

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Ok znajdź moj bląd a masz naprawę za free.
    Stopien powiedzialem ze wysoki i tyle. Teoretycznie nie powinien byc przesadzony ale kompresja 14 jest dziwna. Nie wiedzialem ze bedzie do dupy ale to pierwszy taki silnik na takich tlokach. Mi kiedys w stanach tez podawali ze moje walki sa kompatbilne z vvt a jednak ani troche nie byly i je sprzedalem a zrobilem wiecej mocy na jakis teoretycznie gownianych starych używanych za 150zl.
    Co do napinacza to chyba każdy wie że nowy to nowy. Nowy zawsze będzie lepszy od uzywanego i chyba nie trzeba byc specjalista. Chciales ciac koszty bo mowiles ze wyszlo sporo. Wiedziales ze masz uzywany i się na to zgodziles co to ustalalismy wiec chyba z niczym nie zostales oszukany...uzywane rzeczy czasem sie psuja a nawet i nowe często. Wymiana napinacza to chwila. Chcesz to Ci wymienie za free jaki tylko będziesz chcial ale prosze bądźmy doroslymi i nie piszmy o wklejaniu rozmow z mesengera bo to dziecinne jest...
    Jak bedzie jakis blad przy zlozeniu smialo pisz ale nie obarczaj mnie wina za czesci ktore kupiles nawet nie ustalajac ze mną...( jak pytalem o cr przez tel zanim mi prztslales tloki to nawet nie pamietales:/)
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 09-10-2018 o 10:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •