Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
Tutaj wazna bedzie trwalosc, na ten moment na Mini jest zaaplikowany KOCH PSS do zewnetrznych plastikow ale to juz tutaj Hubert musi cos wiecej powiedziec jaki jest efekt (na ten moment juz spokojnie minal miesiac).
Sugeruje zrobić taki test, połowę jakiegoś plastiku (oddziel taśmą) wyczyść dokładnie APC a potem zanim Sigme położysz użyj jeszcze IPA aby odtłuścić i wtedy na całość połóż te K2 i zobaczymy z czasem jak to wyjdzie wrzuć to potem tutaj bo może się okazać że taki produkt może być całkiem-całkiem, jak np. na pierwsze czyszczenie felg preparat z "Moje Auto" marketowy.
Hmm, masz rację, ale zrobiłem to samo co zasugerowałeś, ale bez IPA.

To powiem tak, po miesiącu powiem jak to wyszło. Zobaczę czy plastiki pod silnikiem wyglądają dalej tak samo (pewnie tak, bo ja tam nic nie czyszczę), a te z zewnątrz (które również K2 potraktowałem, czyli plastiki wogół okien i na przednim grillu samochodu) ocenię po pierwszym myciu z użyciem pH neutralny szampon samochodowy. To będzie ciekawe.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Niestety, co do opon to wiem, że K2 Sigma nie jest niesamowita, bo trzeba ją za każdym razem odświeżyć nową warstwą, aczkolwiek to zajmuje 30s na oponę, więc nie jest zle. Ten APC od ADBL jest rzeczywiście dobry, bo kolega ma i mówi, że po pierwsze radzi sobie z normalnym ubrudzeniem i, że to koncentrat, więc to na zawsze starczy.