Powiem tak: planowane było wszystko dobrze tylko coś nie zagrało z tym czasem.

Chciałem kupić wszystko co potrzebne i dopiero zacząć grzebanie. W czasie grzebana okazało się że a to jeszcze tego brakuje a to tego, a to czegoś nie było sensu kupować bo przecież w sklepach to na półkach leży a tu nagle sie okazało że nie leży i trzeba czekać, ehhh temat rzeka Dodatkowo doszło kilka tematów do zrobienia, no ale tu wiadomo że jak wpada coś nowego to wydłuża czas.

Co do doboru czasu modów, silnik oddałem we wrześniu 2017, w styczniu 2018 już mocno cisnąłem Pawła aby robić, wstępnie myślałem że na kwietnia uda się ogarnąć. Tak więc mody były zaplanowane w okresie zimowym

W skrócie napiszę tak: Na obecny moment (na obecny bo auto widziałem tylko przez 1h ) jestem bardzo zadowolony z jakości pracy jaką wykonał Paweł, wszystko wygląda solidnie, dobry był z nim kontakt, dużo podpowiedział, ma wiedzę, wie co i jak, bez robienia na czuja, podpowiada fajne rozwiązania, i tak jeszcze bym mógł te + wymieniać minusy roboty u Pawła, czas wykonania, prawie rok zeszło od dostarczenia silnika.

Uogólniając: wrzucając wszystkie za i przeciw polecam wykonywanie modów u Pawła i zrobię to u niego w temacie i troszkę szerzej to wszystko opiszę