Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: N75 APX Quattro

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Cytat Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
    z tym MBC bym tak nie przesadzał...fakt...daje cały boost zamiast popuszczać jak n75, nie testowałem na seryjnej turbinie ale na mojej gt28 bardzo fajnie to działa zwłaszcza że to auto do zabawy, sprawdz jeszcze co się dzieje jesli wypniesz n75 z przewodu do WG, teoretycznie powinno wtedy ładować na maxa i bez ograniczeń wiec bardzo ostroznie i bez szalenstw
    Witam,
    A więc tak, dziś przed próbą po trzech dniach jazdy (suma to około 50km) podłączyłem VAG i wyskoczył tylko błąd:
    16725 - Camshaft Position sensor (G40): Implausible i skasowałem go.

    Zrobiłem tak jak kolega " Klusek" napisał, wypiąłem wężyk z N75 (co idzie do WG) i turbo pompowało do 1,3 atm. (czuć było dużą moc) ale więcej nie cisnąłem, bo wiadomo, turbo może się rozlecieć. Ale zauważyłem również, że też później turbo wstawało (3x próby) może dlatego, że jest taki gorąc ?.
    Po powrocie VAG nic nie pokazał, podłączyłem z powrotem wężyk i próba i tak jak pisałem wcześniej, nadal pompuje tylko do 0,7-0,75atm. VAG żadnego błędu już nie pokazał.

    Nadal mam taki układ podciśnienia jak (jak z fabryki) z postu nr #314
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...T-180KM/page21

    - Czy wyrzucenie go z APX, coś by zmieniło ?
    - Coś by pomogło podłączenie DV bezpośrednio do kolektora ssącego ?
    - Co mam dalej wykonać, aby przywrócić te 225KM ? .... MBC ? jak już to jaki (proszę o linka)
    - Może jakieś bloki przeskanować na postoju ? (jeśli tak, to jakie ?)


    Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie.
    Ostatnio edytowane przez gigo ; 28-07-2018 o 19:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •