Witam co prawda jestem posiadaczem leona cupra4 ale widzę że tylko tutaj można otrzymać pomoc w sprawie awarii napędu haldex. Otóż moja historia wygląda nastepująco
coś zaczeło mi szumieć w napędzie więc postanowiłem go wymontować isprawdzić co to. Okazało się że sprawcą hałasu jest haldex( oprócz hałasu naped działał bez zarzutu) więc postanowiłem kupić cały napęd most+ halda dawcą jest audi tt 1.8t 225km numery mostu się pokrywają natomiast numery haldy już nie. Po zamontowaniu używki okazało się że podczas manewrów parkingowych koła przeskakują tak jakby przód i tył nie mogły sie zgrać po odpieciu wtyczki od haldy problem ustaje i z napedu nic niepokojącego nie słychać.W vagu po zeskanowaniu napędu pojawia się jeden bład błąd pamięci sterownika i nie da sie go skasować. I teraz nasuwa mi się kilka pytań:
1. Czy inne numery haldy mogą powodować to co sie dzieję, i czy jak podmienie sterownik to wszystko powinno być ok?
2.Czy może to być spowodowane olejem w haldzie ktory nie wiem kiedy był wymieniany.
3 Jakie są ewentualnie wasze sugestie... gdzie szukać?