Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: TT do 21k Niemcy czy Polska

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    1

    TT do 21k Niemcy czy Polska

    Na starcie zaznaczę że jestem tutaj nowy więc korzystając z okazji Witam wszystkim ! Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna samochodu, po półroku uświadomiłem sobie że nie ma dla mnie lepszego niż tt8n patrząc przez niemalże wszystkie pryzmaty do tego czytając opinie ludzi na tym forum tym bardziej się w tym utwierdziłem . Mam do wydania 21k zł ( 5k euro ), przechodząc do sedna chciałem się dowiedzieć czy do tej kwoty ciężko będzie kupić zadbane tt 225km ? Ponad to czy warto szukać TT w Niemczech (Mam taką możliwość poprzez ojca mojej dziewczyny), czy też wiele szrotów jeździ a auta to zlepki z 3? Opiszcie swoje przygody przy oględzinach/zakupie swojej 8n. Na koniec napiszcie jak sprawuje się nagłośnienie Bose ( Ci co mają ) po ok. 18 latach, robi jeszcze robote i brzmi lepiej niż w współczesnych samochodach np.golf 7 z standardowym nagłośnieniem?


    **Czytałem wiele starych postów z 2011-2014 kiedy to tt z pewnością było droższe, na mocy tego pozwoliłem sobie założyć nowy temat.

    **W gre wchodzi tylko wersja 225km quattro.

    **Jeśli post jest w złym dziale przepraszam, jestem tu od paru dni.
    Pozdrawiam Jakub .
    Ostatnio edytowane przez Oszczoł97 ; 08-04-2018 o 18:37 Powód: zapomniałem dodać jakie nagłośnienie

  2. #2
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,343
    WiTTamy

    Jak masz okazję poszukać czegoś w DE, to skłaniałbym się do poszukania tam. Oczywiście nie wykluczam Polski, ale bardzo dużo aut jest tutaj po przejściach, dodatkowo stosunkowo mało 225 quattro na allegro. Ja Bose nie miałem ani w mk1, ani w mk2, ale z tego co słyszałem w mk1kach kolegów, to nie gra to jakoś wybitnie. Lepiej wstawić jakieś markowe głośniki, efekt będzie dużo lepszy. W każdym razie Superb mojego taty ma lepsze nagłośnienie, niż bose (ale to tylko moja subiektywna opinia)

  3. #3
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Ja swoje obie TT kupiłem w DE, ale pamiętaj o dodatkowych kosztach z tym związanych.
    Poza tym tam (u nas z resztą też) nikt nie sprzedaje dobrych aut tanio.
    Przeglądaj ogłoszenia na forum może ktoś akurat będzie sprzedawał swoje auto.

  4. #4
    Awatar eslaw79
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Boguchwałowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    535
    Ja swoje nabyłem w DE wejdź w dział nasze auta i tam opisałem historie jak cię interesuje .

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Dęblin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    14

  6. #6
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    W każdym kraju jest tak samo, trafia się okazja, jedna na 100, czasem komuś się uda.

    PS> BOSE w mk1 gra bardzo ładnie i lepiej od zwykłego audio, w mk2 d.. nie urywa

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •