Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
Wentylatory muszą chodzić jak klima jest włączona. Tutaj należy w pierwszej kolejności szukać przyczyny. Być może moduł sterujący wentylatorami już nie domaga albo jest jakieś ''luźne'' połączenie elektryczne w układzie wentylatorów.






Pozdrawiam
Proponujesz zdemontować wentylator i sprawdzić wszystkie kostki ? Mam tez takie wentylatory od golfa 5 tylko tam są trochę słabsze ale może zadziałają, spróbuje i zobaczymy jaki będzie efekt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Wentylatory sprawdzone, działają, przełożyłem je do golfa i okazało się, że kiedy klima działa poprawnie to ten drugi wentylator włącza się dopiero później. Jak w TT podłączyłem wentylatory od golfa to wszystko chodziło tak jak powinno (2 wentylatory chodziły) a klima i tak nie chłodzi. Zastanawiałem się nad sprzęgłem sprężarki czy dostaje napięcie więc sprawdziłem napięcie na kostce, jest 13,5V więc chyba działa. Patrzyłem dziś dokładnie, że gdy wciskam przycisk AC to obroty nagle delikatnie wzrastają a nie widać, żeby auto przygasło. Ma ktoś może jakieś pomysły bo ja już nie wiem co można jeszcze sprawdzić ? Czy w TT jest jakiś przekaźnik który załącza klimę czy tym wszystkim zajmuje się sterownik jakiś ?