Cytat Zamieszczone przez Fazer Zobacz posta
Gratuluje "Kanapa", niesamowicie miło się czyta i ogląda takie posty, w których kolejna TT-tka odzyskuje swoje piękno w całej okazałości. Pozdrawiam
Bardzo dziękuję za miłe słowa może jestem płytki czasami ale moje "ego" urosło ... odbiorę autko już za bardzo nie długo i powrzucam to co trzeba

...a na "o wiele" później zostaną takie operacje:


-montaż plastiku od klapy bagażnika wewnątrz, już leży i czeka od KillerJez moja jest brzydka a on miał akurat (ten rok)
-montaż ori uchwytu do zmieniarki w boczku, też sobie leży i czeka (ten rok)
-zderzak przód w końcu zmontować "do kupy" grill plus dokładka ABT i od razu malowanie tego + lotka z tyłu do malowania + wlew paliwa + odnowienie karbonowego dyfuzora tył (ten rok)
-kompletny układ hamulcowy z nowymi tarczami/klockami tył i przód + stalowy oplot przód oraz zaciski do regeneracji i proszkowego malowania. (ten rok lub przyszły)
-rozrząd (koniec tego roku)
-demontaż i regeneracja całego zawieszenia przód/tył w tym regeneracja amortyzatorów ABT bo mają już 16 lat i tył zaczyna się powoli "pocić" (przyszły rok)
-lampy przód do regeneracji (przyszły rok)
-obszycie na nowo fotel kierowcy i pasażera plus kierownica (mega mi się spodobało to u ElMacho na żywo i z chęcią nawet samą kierę dam szybciej do obszycia- przyszły rok lub 2020)

tak wstępnie to tak sobie to rozkładam w czasie wiadomo chciałbym "JUŻ" ale teraz to już w tym roku popłynąłem tak z kasą że "ojoj" ... a jako że autko u mnie będzie sobie stało i ładnie głównie wyglądało aż do późnej starości to nie ma co się spieszyć