Pokaż wyniki od 1 do 15 z 69

Wątek: 180AJQ, FWD by akrisu

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez akrisu Zobacz posta
    A więc tak: olej pomógł i nie pomógł

    Biegi wchodzą lżej, zdecydowanie. Czy silnik ciepły czy zimny, biegi wchodzą bardziej gładko.
    Problem mam natomiast przy redukcji na zimnym silniku np z trójki na dwójkę, z dwójki na jedynkę. Problem był i nie ustał, tu niestety Red Line nie pomógł. Na ciepłym silniku nie ma problemu. Linki wyregulowane.

    Lecz jeśli macie problem tylko z wrzuceniem biegu do góry i ciężko wchodzi to polecam, ja czuję różnicę.

    Wiem że to nie szklana kula, ale może ktoś ma/miał podobny problem i może wskazać co jest nie tak ?

    Ponadto zlany olej jest ciemno brązowy mimo przebiegu 6,5 tys. km, czy to normalne? Trochę mnie to zdziwiło.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Od ostatniego posta wymieniłem łączniki stabilizatora. Różnica była PRZEOGROMNA. Auto jeździ od teraz w zakrętach jak przyklejone do drogi. Nie sądziłem że może być aż taka zmiana. Ponadto w zawieszeniu już nic nie stuka

    Dzisiaj korzystając z okazji wybrałem się na hamownię. Tak jak Acid bezbłędnie przewidział, tak jest. Lekko ponad 150KM na benzynie. Sporo niutonometrów ponad serię, co niezmiernie mnie dziwi. Ktoś zrobił mapę ze sporą dysproporcją między mocą a momentem obrotowym Może przyzwyczajenie z 1.9 TDI
    Drugi pomiar na LPG trochę gorszy, ale na razie nie planuję nic z tym robić. Pojadę na regulację po podniesieniu mocy



    Jak na razie ta moc zostaje, pewnie w lecie wytrzepię portfel i zrobię FMICa i mapę
    W marcu/kwietniu wymienię szybę bo słońce pojawia się coraz częściej i widać ten lekki "piasek" na szybie. Jak tylko pogoda pozwoli to biorę się też za czyszczenie skór. Jeszcze nie wiem co wybiorę, ale chyba postawię na zestaw Gliptone'a GT11 + GT12. Mam nadzieję, że efekt będzie zadowalający

    AuTTko przejechało już ze mną 8500km
    Czytam, czytam i nagle w całym poście pojawia się wyraz "czyszczenie" także to coś jakby mikro zaklęcie aby mnie przywołać !!! dobry wybór ale musisz na to wtedy trochę czasu poświecić ... daj znać wcześniej jak będziesz o tym myślał żeby zamawiać tego gliptone-a to mogę Ci zamówić razem z moimi gratami a potem możemy zrobić spocik z czyszczeniem skór plus mała degustacja piwa (oczywiście bezalkoholowego) i w wesołą sobotę zrobić meeting u Eslaw-a


    ps. do tego można by Ci zrobić małe SPA ... fotele by się wyciągnęło do tego w 3 osoby by się je szybko ogarnęło na zewnatrz a ja bym ci w "promocji" zrobił resztę środka wraz z odkurzaniem, czyszczeniem plastików, konserwacją itd itp (taki mini pakiet ) ... no i na zewnątrz mycie detailigowe plus twardy wosk.
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 08-03-2018 o 23:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •