Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Dodatkowe zegary.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez Vik88 Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o AutoGauge to mam mieszane uczucia. Gdzieś od półtorej roku mam wskaźnik turbo wersję smoke z funkcjami peak, warning i trzema kolorami podświetlania do wyboru (RGB), specjalnie żeby pasował do czerwonego podświetlania kokpitu. Da się też ustawić jasność podświetlania. I na tym koniec reklamy:P Sterowany jest z małego przełącznika z trzema przyciskami. Czasami potrafi sam z siebie przełączać ustawienia. Kabelek z owego przełącznika (niby na zatrzask) potrafił na wyboju lekko się wypiąć a wtedy zegar zaczyna migać we wszystkich kolorach i piszczeć jak p...... W nocy było to szalenie upierdliwe bo zwyczajnie oślepiało. Pomogło dopiero złapania go na "kropelkę". A co najlepsze, przełącznik musi być podłączony, bo inaczej zegar cały czas miga i wyje, więc opcja wywalenia go w cholerę nie wchodzi w rachubę. Sam czujnik elektroniczny też nie był najlepszej jakości. Przy montażu tuleja do której montuje się wężyk ciśnienia/podciśnienia upierdzielił się (bez użycia jakiejkolwiek siły) i musiałem popisać się szkołą druciarstwa.

    Vik nie bardzo wie o czym piszesz! Sam posiadam trzy zegary z ,,Autogauge" i złego słowa nie powiem. Fakt na początku był jakiś problem z miganiem, piszczeniem i tym podobnym lecz była to tylko i wyłącznie wina Papraka który to podłączał, po przepięciu wszystkiego zgodnie ze sztuką nie widzę w nich nic niepokojącego. Tak na szybko, gdybym miał kupować kolejne to nie zastanawiałbym się tylko brał je ponownie.
    Ostatnio edytowane przez Marko w-wa ; 26-01-2018 o 18:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •