Pokaż wyniki od 1 do 15 z 526

Wątek: TT miki

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    To czym to pokryć?, na opakowaniu napisano ze również do opon, wiec założyłem ze do grila tez się nada (użycie na zewnątrz)


    Pozdrawiam
    Miki
    Jeśli chodzi o te firme akurat to do zewnątrz najlepiej wychodzi to ...
    http://www.detailer.pl/sklep/dressin...-restorer.html

    ten co masz jest bardzo dobry ale do środków aut. Tak samo do opon lepsze i trwalsze sa dedykowane dresingi do opon np. z ADBL , poorboys oczywiscie tez ma dedykowane dresingi tylko do opon

    Ztestuj i zobacz jak długo ci sie utrzyma, ja kiedys probowalem tego wlasnie srodka uzyć na zewnatrz jak lagune robilem (na plastikowe szare listwy) i w sumie po 2-3 myciach efekt połysku zniknął, kolor się odświeżył ale też po dłużym czasie efekt znikł.

    (Ten środek co masz serio jest rewelacyjny do wnętrza auta, przez filtr który posiada nie powstają żadne przebarwienia na desce nagrzanej od słońca, pod tym względem jest rewelacyjny)

    Z kosmetykami samochodowymi to temat rzeka tak na prawdę, bo często środki są do podobnych zastosowań (tak jak tutaj) a jedne dają radę lepiej np. wewnątrz a nie które na zewnątrz.
    Ja tam wole mieć do każdego rodzaju czyszczenia i konserwacji osobne kosmetyki, mam na myśli że do opon to dresing tylko do opon dedykowany, do skóry ciemnej-środek do skóry ciemnej, do mycia mycia osobno aktywna piana o neutralnym PH i osobno szampon o neutralnym ph, deironizery do felg... itd itp.


    no i dodam jeszcze że i tak grill wygląda u Ciebie przepięknie jak nowy ... tylko zamontować, usiąść i podziwiać
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 12-01-2018 o 09:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •