Pokaż wyniki od 1 do 15 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    Widzę że żyjesz w innej galaktyce i raczej to my się nie dogadamy. Obracam się w kręgu ludzi, którzy na codzień obracają autami i nie zgodzę się z wieloma rzeczami, które są przez Ciebie poruszane. Szkoda mi na to czasu masz swoje zdanie i tyle. A to czy ja sprzedam auto czy będę sprzedawał to już moja indywidualna sprawa, to tak jeśli chodzi o nawiązywanie przez Ciebie do moich wypowiedzi.

    A pozatym przejrzyj otomoti, allegro i zauważ że trend cenowy powyżej 40tys jest dalej utrzymywany za ośki z 2007r z 200tys przebiegu...
    No, to prawda obracaj się w swojej galaktyce ja w swojej. Mamy inne zdania i to tyle. Co do wspomnianego trendu - jak Ty się w niego wpisujesz ? Auto wjechało do Polski za 60 tyś po kolejnej obniżce kosztuje już 13 tyś mniej od sprowadzenia i stoi. Na prawdę chciałbym żebyś sprzedał to auto za oczekiwaną kwotę ale moim zdaniem czeka Cię kolejna obniżka. Ale jak kręgi w których się obracasz podpowiadają trzymaj cenę jak cygan zasiłek to trzymaj - ja Ci do kieszeni zaglądać nie zamierzam . Pozdrawiam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Jak już poruszamy temat sprzedaży aut - najlepiej sprzedaje się to, co najlepiej wygląda. Uczciwi napiszą, że auto miało stłuczkę i dlatego nie sprzedadzą. Handlarzyna powie "Panie, nie bity" i auto od razu zyskuje w oczach (albo na cenie, sztucznie podbijane ceny przez oszustów). Niestety trudno jest komukolwiek wybrać auto w gorszym stanie, bo sprzedawca mówi wprost, co mu było. A auta z przeszłością klarowną powinny być najwięcej warte... Z drugiej strony na tych wszystkich forach (nie tylko na tym) najczęściej ceny są również zbyt wysokie, jak na auto. Dlatego trudno sprzedaje się osobom prywatnym i dlatego to firmy stanowią ponad 90% obrotu aut używanych.
    Mateuszowi raczej trudno zarzucić, że auto wygląda źle. A to czy auto było lakierowane czy nie to już byle Zenek sprawdzi. Sam kupiłem aktualne auto po parkingówce. Ze sprzedającym nie było co dyskutować wyłożył dokumenty szkody, zdjęcia wymianę części potwierdziło ASO. Opis szkody znalazł się też na forum. dla mnie czysta sytuacja. Latam autem rok i uważam że to był zakup na jaki liczyłem.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 19-12-2017 o 22:05
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •