Przecież tradycja jest u nas niedziela M1 zabrze Ale Teteta już zapadła w sen zimowy

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Post muszę zacząć od obrazka .



Jak wiadomo szukałem felgi do TT, na początku myślałem nad Felgami Marki JR, Tomason, coś współczesnego. No ale żeby nie było tak kolorowo kolega AcidTT zrył mi psychikę orginalną felgą, której na początku nie brałem pod uwagę mianowicie Sline 18 cali. Dziwne że trudno je dostać w sensownych pieniądzach, ale już psychika skrzywdzona została! . Później wyskoczył z innym nietypowym kółkiem , mianowicie BBS, którego absolutnie nie brałem pod uwagę.

Ale pomysł gdzieś tam tkwił w psychice, kiełkował . Opcje były 2 . Albo współczesny projekt, albo jak to w muzycę się określa Vintage.
Wybór padł na Vintage! Wskoczyły kółka BBS RS2 8J. AcidTT jak koła nie spasują, będzie na Ciebie ! Już leżakują w garażu, muszę jeszcze 2 oponki dorwać bo praktycznie na graniczniku zjechane zostały.
Teraz czas zastanowić się co dalej, została mi do ogarnięcia tak naprawdę komora. Znaczy nic nie jest zepsute czy nie domaga ale patrząc na nią woła o pomstę do nieba
Niestety myślę również nad sprzedażą TT , po głowie chodzi mi stary Trans AM, Camaro z motorem 5.7 , Audi V8 Cygaro. Chociaż kocham ten samochód gdyby ktoś wykartkował określoną sumę sprzedałbym go z żalem bo z żalem ale jednak.
Teraz tak naprawdę została już jedynie kosmetyka, wymiana podciśnień, kolanek, owinięcie kolektora. Z drugiej strony jeśli nie sprzedam go, szkoda mi te pieniądze wykładać zacząłem odkładać na rozbite R32 po dachowaniu, rozbitą dupą czy bokiem, ale dobrym frontem.

Cieszę się że poprzednik nie poszedł aż ak bardzo w agro tuning, i podcisnienia są czarne. Było by więcej elementów do wymiany. A tak może nie będzie bolało finansowo . No i nieszczęsna odma. Czy ktoś z was montował Oil Catch ? Który kupić? Jak z tym kolankiem przy silniku ? Gdzieś czytałem że cenowo zabija ale jest niby w zamienniku ? Poratuje ktoś informacją?

Dalsza część postu do bardziej ogarniających mechanikę.

Muszę wymienić pompę paliwa, na zimnym silniku zwłaszcza jak jest 1/4 baku strasznie kuleje na zimnym na benzynie . Jaką pompę kupić? Moglibyście zarzucić linkiem? Powyżej połowy nie ma tragicznie ale jednak. Z racji że auto i tak jeździ na LPG temat przez poprzednika był olany, A ja tak naprawdę nie zdązyłem tego jeszcze zrobić. Jak od czerwca tym autem przejeździłem tydzień to było by dobrze... Może ktoś z Was ma takową pompę na sprzedaż?

Ps. AcidTT żartowałem


A to zdjęcie felgi : )