Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
Po pierwsze: ogłoszenie spełnia regulamin forum,
Po drugie: każdy potencjalny ma świadomość po napisaniu do mnie,
Po trzecie: zadzwoń do wszystkich ludzi z allegro żeby powstawiali zdjęcia po kolizji i przed cofnięciem licznika bo wkoncu to też nie fair,
Po czwarte: wrzuć zdjęcie po kolizji i żeby nie było dyskusji, niestety w przypadku naszych specjalistów jedno wyklucza drugie,
Po piąte: nie fair to zachowują się osoby które gadają za moimi plecami ze jestem oszustem i wbrew temu nie mam zamiaru nikomu niczego udowadniać napewno z tymi osobami sobie pogadam, bo dlamnie to nie jest do zaakceptowania.

Po setne: dla Twojego wewnętrznego uspokojenia i reszty osób, żeby nie czuły się oszukane samym faktem czytania mojego ogłoszenia mimo braku zainteresowania oferta kupna wrzucę zdjęcie.

PS. ZDJĘĆ NIKT NIE USUWAŁ PO KOLOZJI...PRZYNAJMNIEJ JA TEGO NIE ROBIŁEM. BYĆ MOŻE ZOSTAŁY USUNIĘTE PO AKTUALIZACJI FORUM, ALBO WYGASŁY NA SERWERZE ZEWNĘTRZNYM NIE MAM POJĘCIA!

Pozdrawiam
Masz tu za dużo życzliwych niestety, nawet takich co o zdjęcia poprzedniej właścicielki prosili nie będąc zainteresowanych kupnem, więc będzie Ci ciężko sprzedać na forum, a szkoda bo dobre auto, tylko jak swoje ulepy sprzedają to najlepsze, to się nazywa hipokryzja panowie