Cytat Zamieszczone przez Glajt Zobacz posta
W Jaśle masz dobrego fachowca, to Gregor10. Znajdziesz go na forum.
Doprowadzi ci autko do porządku i program też zrobi. Morfeusza bym sobie odpuścił, przecież powiedział ci że nie wie jak je zrobić, walcz o zwrot kasy za spartoloną wymianę silnika. Auta ja bym mu nie dawał.
Dokładnie jak Glajt pisze bym raczej starał się kasę odzyskać za to że nie jest to zrobione zgodnie ze sztuką. A po naprawie u następnego rzetelnego mechanika przedstawił fakture do zapłaty tym kolesiom z matrixa. Mam nadziej iż Masz jakiś paragon, potwierdzenie tej wymiany silnika na papierze bo w innym przypadku ciężko będzie Ci dojść zwrotu jakiejś kasy. Jeżeli mechanik się podjął roboty widząc spalony silnik to w Twoim przekonaniu powinien się znać na tym i silnik uz był spalony a nie spalił się później. A jego tłumaczenie że było spalone i nie wiadomo jak to podłączyć to jakieś bzdury. Kurczę...ciśnie się potok gorszych słów na usta przez specjalistów-mechaników. I weź kogoś ze sobą żeby nagrywał nawet rozmowę miedzy wami jak dojdzie do spotkania. Zrób foty silnika wszędzie gdzie się da nawet pod spodem, bo nawet jak im zostawisz furę to nie będziesz wiedział co jest poprawione/naprawione. Oczywiście nie plać za nic bo to w ramach reklamacji powinni zrobić - jak im w ogóle auto zostawisz. Cóż pisać - głową do góry.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka