Dzięki Panowie za miłe słowa

Mam problem, mianowicie dziś stało mi się dokładnie to samo, na szczęście znów w domu. Kolejny przekaźnik wygląda na uszkodzony. Co prawda był to zamiennik za 14zł, ale żeby wytrzymał tylko jeden dzień!?

Zaczynam się zastanawiać czy nie ma tam jakiegoś problemu z instalacją albo czy coś go po prostu nie "pali" - może pompa?

Dodam że żaden z zepsutych przekaźników nie śmierdzi ani nie ma tam żadnego śladu spalenizny. Przekaźnik wyciągnięty wczoraj wygląda jakby był tam od nowości.

Macie może jakiś pomysł, spotkaliście się z taką sytuacją? Jutro włożę kolejny bo koszt nie jest wielki i zobaczymy. Trzy popsute przekaźniki to już na 100% nie będzie przypadek.

Z góry dziękuję za pomoc.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cześć, trochę odświeżam wątek bo sporo się podziało przez ostatnie dwa tygodnie. Oczywiście wszystkie zmiany na plus

Po wspomnianej wyżej wymianie przekaźnika kupiłem komplet olejów i filtrów (silnikowy Motul X-CESS 5W40 i do skrzyni Motul Gear 300), rozrząd z osprzętem Contitech oraz tarcze i klocki ATE (swoją drogą wybrałem niepylące klocki, zobaczymy jaka będzie różnica w czystości felgi względem zwykłych z przodu). AuTTko oddałem do zaprzyjaźnionego mechanika aby wszystko powymieniał

Podczas napraw okazało się że moje skryte obawy co do zbyt niskiej mocy samochodu się potwierdziły i trzeba było znaleźć przyczynę. Na szczęście pomogła wymiana świec i teraz TTtka jeździ jak powinna
Prócz tego został wymieniony bagnet oleju i ta rurka do której się go wkłada - z racji wieku były całe spękane, czujnik położenia wału, czujnik temperatury (sfixował i pokazywał że auto jest cały czas niedogrzane).

Wczoraj rozprawiłem się ze skrzynią biegów - biegi wchodziły nieprecyzyjnie i czasem potrafiło zgrzytnąć Na szczęście na ten problem pomogła regulacja z tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=eeOoDJuhSx8
Po zabiegu przedstawionym na filmie skrzynia działa dobrze, precyzyjnie

Dziś zabrałem się za regulacje szyby drzwi pasażera. Była w nich spora szpara - nie dochodziły do końca. Przy pomocy kolegi Annubisa którego serdecznie pozdrawiam, udało się*doprowadzić szybę do ładu. Teraz w aucie jest cicho i przyjemnie Prócz tego doszło kilka drobniejszych rzeczy które udało się ogarnąć typu przyklejenie znaczka na tylnym zderzaku czy podklejenie podsufitki przy lampce we wnętrzu bo lekko drgała co przyprawiało mnie o szał

Jak widzicie wszystko idzie w dobrym kierunku a moje auTTko staje się*coraz bliższe doskonałości. Jest jeszcze kilka niedoskonałości (jak choćby skrzypiąca półka) które muszę wyeliminować.
Swoją drogą - podpowie mi ktoś jak ją*ściągnąć? Widziałem na ebayu jak wygląda ten zaczep, ale ten "grzybek" nie chce zejść ze śruby

Pozdrawiam wszystkich