Pokaż wyniki od 1 do 15 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez arhuzz Zobacz posta
    bardzo podoba mi sie przód auttka przed zmianą, wie ktos moze ile kosztowało by przerobienie zwyklej ttki na taką?
    Już odpowiadam kolego, taki zderzak jaki był tu zamontowany to był ori firmy Rieger, są z dobrego plastiku i nie pękną ci odrazu po pierwszym kontakcie np. z lodową kulką w zime, do tego dochodzi grill który jest z A8 zazwyczaj i tutaj koszt samego używanego grila z A8 to jakies 700-800zł a do tego zderzak jakieś 2000zl do 3000zł o ile znajdziesz ori Rieger

    http://www.thettshop.co.uk/exterior....product=701823

    (chyba że podróba z włókna co pęknie nawet przy montażu do auta czy samego grila a lakiernik cię zabiję to wtedy z 500zł nie problem żaden będzie.)

    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Takich perełek limitowach jest mało a jak już są to zasługują na takie traktowanie jak Kolegi najpiękniejsze w tym wszystkim jest to że Kolega robi wszystko żeby od dechy do destki było jak w ory ABT. Za to szacun bo wiem coś o tym ile to kosztuje czasu, serca o kasie nie wspominając
    Jeśli chodzi o taki zderzak jak na 1 zdj to wielu entuzjastów takich modów na forum nie ma raczej wszyscy chcą pięknej serii albo serii + moc. Ale jeśli już chcesz skrzywdz.... sorry upiękrzyć ) swoją tt to na allegro napewno znajdziesz jakieś egzemplarze w granicy 500zl za sam zderzak.
    Dziękuje za miłe słowa, takie momenty powodują że jeszcze bardziej chce się kontynuować ten projekt, prawda że sporo czasu to zajmuje poszukiwanie jakiegoś konkretnego elementu do tej wersji ale najważniejsze jest to że .... mamy na forum jedyną taką w PL najprawdopodobniej i to w 100% Ori z pewnego źródła

    Kiedyś wpadła jedna na mobile.de pojawiła się i była wystawiona za 18.500e czy jakoś tak, po tygodniu znikła i już więcej nie wróciła (albo ją sobie ktoś jednak zostawił albo poszła).
    W późniejszym czasie to co się pojawia do dziś na portalach, nawet jak jest prawie Ori wersja ABT, to okazuje się że brakuje paru rzeczy albo ilość koni nie taka itd itp. na razie jedna była jak do tej pory.
    Miałem kryzys w pewnym momencie bo okazało się że nie mogę auta schować do garażu bo nie dostałem zgody od teściów, a jak chciałem postawić chociażby "blaszak" żeby nie padało na auto i żeby w zimie miało gdzie stać to się okazało że im się nie podoba taki za 900zł z blachy o jak dowalili taki jak im się podoba i jaki mogę postawić to cena wyszła prawie 4500zł.
    Nigdy tego nie mówiłem wcześniej więc proszę o wyrozumiałość.
    Wtedy dopadł mnie kryzys i chciałem go sprzedać, kupić coś innego, mocnego równie ale takiego co nie będzie mi szkoda trzymać "pod chmurką" a tego "rarytasa" oddać w ręce pasjonata który da mu dach nad głową.

    Na szczęście pojawili się ludzie tacy między innymi jak Acid czy Hubert czy Grzegorz czy Arttur (w sumie to musiałbym tu wymienić wszystkich którzy udzialali się w moim wątku) i może nawet nie świadomie ale zmotywowali mnie do tego żeby zostawić TT i nad nią pracować, trudno wydam więcej kasy na naprawy usterek spowodowanych przez wilgoć na pewno ale nie dam umrzeć temu autu ... byle do przodu...

    Ale mnie dziś wzięło na "gorzkie żale" ... dziękuje za wyrozumiałość raz jeszcze
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 27-08-2017 o 22:36

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •