Cytat Zamieszczone przez Nikosnikos Zobacz posta
Umówieni z Grzegorzem na piątek! Wielkie dzięki wszystkim za cenne informacje!
To ja też się odezwę w temacie ... pierwsza rzecz czerwona jak już wcześniej zauważono to wisi na alldrogo dłuższy czas ... tak więc "hmmm ciekawe dlaczego?", dobre sztuki znikają praktycznie odrazu... dodatkowo myślę że jeden z najważniejszych punktów to skóra kontra alcantara ja osobiście żałuje że nie mam alcantary bo w lato to masz masakre jak ci słońce świeci na tapicerkę a w zime na odwrót jakby ci podgrzewanie nie działało a w przydpadku alcatary problemu nie ma żadnego więc argument bardzo mocno za, do tego auto od Grześka widziało mnóstwo ludzi wielokrotnie, sam miał już kilka TT-tek i każdą dopieszczał do granic możliwości i wrzucał wszystko tutaj czyli nie ma problemu z prześledzeniem tematów.
Auto od Grześka jest bardzo zadbane i dopieszczone ale nie będe powtarzać po raz kolejny tego co powiedzieli poprzednicy.
Po prostu zobacz sobie wcześniej jakieś TT mk2 a potem sobie zobacz od Grześka i wtedy zobaczysz różnicę.
I na koniec powiem tak z doświadczenia, nie jako osoba która poznała Grzegorza czy jakiś "Lizodup" na formu itd itp. tylko tak po prostu z ludzkiego doświadczenia życiowego... auto za tanie z nie pewnego źródła zazwyczaj praktycznie zawsze kończyło się tak że trzeba było finalnie dołożyć do niego +/- 20k żeby było jak najbardziej sprawne lub nawet więcej, nie wiem jaką cene sobie tam ustalicie (nie wnikam) ale zakładam że nie będzie najmniejsza, niczym super-duper perełki na otomoczo itd itp ... ale pewne jest że auto będzie z pewnego źródła, bez ściemniania, z pełnę historią i realnymi rzeczami które były w niej zrobione.

Możecie mnie zjechać ale mówię to wszystko z własnego doświadczenia jako osoba która jak najbardziej poleca brać auto od Grześka ze względu że to auto pewne.