Cytat Zamieszczone przez czerniel2 Zobacz posta
Wygląda bardzo zacnie

Szacun za opanowanie tematu własnymi rączkami.

Gdzie kupiłeś maskownice przewodów od cewek ??
Maskownica zakupiona u Kolegi michal26 i to jest maskownica z audi a4

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
No to ja też wypowiem się w tym temacie po przeczytaniu przy kawie całego tematu (Delleto mnie tu zmotywował )

Komora silnika powiem tak ... chłoooopie po prostu należy Ci się szacunek że przy obecnej pracy/ dziecku i przeprowadzce jeszcze znajdowałeś czas na to aby samemu robić coś przy autku.
Do tego dochodzi wiedza i umiejętności, ja to pewnie bym się bał coś zrobić bo potem mogę o czymś zapomnieć i nie wiem na przykład auto nie odpali, musiał by przy mnie być cały czas ktoś kto już to robił i pokazać paluchem to wypnij, to usuń bo jak inaczej zrobisz to urwiesz, tego nie ruszaj itd itp. żebym pierwszy raz to zobaczył a potem to już bym wiedział przy drugim razie co robić.
Więc BRAWO TY i pełny szacunek

Mam nadzieje że serio tak jak ja z moją wersją TT nie będziesz miał zamiaru jej sprzedawać a przynajmniej nie przez najbliższe 10 lat. (Tak żeby jak pisało w wcześniejszych postach wyjechać kiedyś takim old schoolem na miasto )
Bardzo dziękuje za takie słowa i że potrafisz/ficie docenić kogoś pracę. Mile widziana także krytyka że coś zrobił bym inaczej albo jakieś propozycje Jeśli chodzi o podciśnienie to 90% jest wymieniona a jeśli chodzi o węże np paliwowe to wszystkie zostały wymienione na identyczne w oplocie z continentala. Jak ktoś ma problem ze stanem takiegie mam parę cm jeszcze

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Madd Zobacz posta
Odpowiednio dbasz o samochód.
Podoba mi się ogarnięcie wszystkiego na nowych częściach, tak trzymaj.


+1

Zrobiłeś coś z tym?
Haha nie ma, dawno został zastąpiony ory okładziną jeszcze dostępne w aso gdyby ktoś szukał

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
...
Mam nadzieje że serio tak jak ja z moją wersją TT nie będziesz miał zamiaru jej sprzedawać a przynajmniej nie przez najbliższe 10 lat. (Tak żeby jak pisało w wcześniejszych postach wyjechać kiedyś takim old schoolem na miasto )
Przez pewien czas chciałem sprzedać z racji tego że nie miałem wcale czasu na autto. Ale teraz auto mogę powiedzieć że zostanie na zawsze. Chyba że zmusi mnie życie albo jakiś pfff wypadek losowy. Z żoną temat załatwiony i pogodziła się z tym że auto jest i będzie jak i że idzie na niego kasa mam jeszcze wiele planów z tym autem a mianowicie wymiana kompletnego zawieszenia co do zgrębiałej gumy, ogarnąć tylne lampy na seryjne w idealnym stanie itp.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Po chwilowym braku aktywności w "modach" wpadły nowe lampki tablicy rejestracyjnej z żarówkami led. Dodatkowo nowe śruby błotników które idą w kolor nadwozia stare były nie do ogarnięcia a raczej lakier na nich.
20170922_112518_800x450.jpg

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

YES YES YES .... naraszcie mamy to )
20170927_150822_800x450.jpg
Dziś w moje ręce wpadł mały rarytas do tt Z jego zdobyciem wiąże się zabawna historia... Dziś wychodząc z biedronki patrzę a na patkingu dość ładna mk1 i tak oglądając ją sobie patrzę do środka a tu cupholder, po czym mówię do żony... kurda ktoś ma uchwyt na napoje eh. Za plecami słyszę słowa "kolejny fan tetetek ?" Odwracam i widzę sympatycznego starszego Pana i tak po blisko 30min rozmowy pokazaniu zdjęć mojego sreberka miły Pan wychodzi z tekstem "ile dajesz" ja zdziwiony o co chodzi a on że " ile za ten kawałek plastiku" Tak myślę myśle 50zł!? odpowiadam nieśmiało. Po chwili ciszy usłyszałem " hmmm z tego co widze masz niezłą perełke i wydaje mi się że ten uchwyt bardziej będzie pasował do twojej tt" po czym podał rękę i umowa została przyklepana
Tak więc za 50zł !! Kupiłem cupholder kompletny w bardzo dobrym stanie )))