Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
Dobra przeczytałem cały "wontek" bllle wątek. Jestem pod wrażeniem, masz talent i chęci, wiedzę i wiesz czego chcesz. Podoba mi się podejście i Twoja TeTi. Jak byś kiedyś przez Gliwice przejeżdżał TeTi lub na śląsku spocik jakiś był z chęcią bym zobaczył na żywo.
Fajne zestawienie kolorków pod maską - czarne + czerwień - czerwonego nie za dużo - bo gdybyś zrobił kolektor dolotowy jeszcze to już by mi się nie podobało. Ja u siebie wymyśliłem grafit może w przyszłości z czerwonymi wężami. Nie podoba mi się jak silnik idzie w kolor z np. nadwoziem - chyba że polerka. Jeszcze raz pisze Na spocik ślunski jakiś następny będzie mniej więcej jesienno zimowy - przyjedź - jak jeszcze nie wstawisz do tej szopy kolegi na zimę
No to ja też wypowiem się w tym temacie po przeczytaniu przy kawie całego tematu (Delleto mnie tu zmotywował )

Komora silnika powiem tak ... chłoooopie po prostu należy Ci się szacunek że przy obecnej pracy/ dziecku i przeprowadzce jeszcze znajdowałeś czas na to aby samemu robić coś przy autku.
Do tego dochodzi wiedza i umiejętności, ja to pewnie bym się bał coś zrobić bo potem mogę o czymś zapomnieć i nie wiem na przykład auto nie odpali, musiał by przy mnie być cały czas ktoś kto już to robił i pokazać paluchem to wypnij, to usuń bo jak inaczej zrobisz to urwiesz, tego nie ruszaj itd itp. żebym pierwszy raz to zobaczył a potem to już bym wiedział przy drugim razie co robić.
Więc BRAWO TY i pełny szacunek

Mam nadzieje że serio tak jak ja z moją wersją TT nie będziesz miał zamiaru jej sprzedawać a przynajmniej nie przez najbliższe 10 lat. (Tak żeby jak pisało w wcześniejszych postach wyjechać kiedyś takim old schoolem na miasto )