Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
Same ochy i achy Piknie dziękuję !! Szkiełkowanie + malowanie proszkowe na kolor grafitowy na pokrywie zaworów jest. Kolektor dolotowy + przepustnica (tylko jak ją rozkręcę i hmmm poskładam) ma iść w przyszłym miesiącu w ten sam temat
Zakończenie sezonu raczej nie wchodzi w grę --- jakiś urlop może się szykuję za "gramanicą" także wyjazdów będzie chyba dość czytaj brak $$$

No ale Ty Grzesiek nadrabiasz właśnie tym skrótem TTS MK2 a najbardziej znaczkiem TRANSFORMERS-ów - mój syn wyskoczył z auta i mówi: TATA "PACZ" ! - TRANSFORMERS
UUUU za graniczne wycieczki olaboga !! bogacze hehehe ... nie no wracając do tematu to szkoda że nie uda się żebyście wpadli na zakończenie.
Ja wiem że szkiełkowanie plus malowanie ale mi już w głowie szatański plan dać pokrywe plus kolektor do szkiełkowania i potem pyyyk polerka przez zimę w domowym zaciszu na chore lustro ... pewnie dużo pracy by było ale efekt mógłby być lekko mówiąc fascynujący

Jeszcze powiem Ci że ja to bym twardo kombinował z tym korkiem oleju co go nie ma na zdjęciu i może nawet jakoś to całkiem przerobić żeby się "prosto" dokręcał, no chyba że już wszystkiego próbowałeś i sie faktycznie nie da to "stolec".

Tak ładnie już teraz masz pod maską że nawet mi był wstyd otwierać moją bo są plamki na pokrywie i kolektor przybrudzony ale się poprawię na przyszły rok

Weź jak możesz wyślij mi PW raz jeszcze (bo pamietam że mi mówiłeś) ile ten gość skasował za samo szkiełkowanie bo widziałem że w Gliwicach pokrywy szkiełkują za chyba 70zł.