Cytat Zamieszczone przez BarTTek
2. Zaden Hertz, tylko JBL albo PowerBass lub Boschmman to dobre glosniki w nie wygorowanych cenach.
Wzmacniacz CarPower w sredniej klasie najlepszy jest model cp-1502 4-kanalowy.
Jesli chcesz wiekszy sub to polecam jeszcze zakupic kondensator do wzmacniacza,(po to by aku nie rozladowalo i nie bedziesz mogl zapalic samochodu) jesli sub bedzie mial wiecej niz 500W to trzeba juz kondensator 2 fard-owy a do 500W RMS - 1F

Duzo mozna o tym pisac..

niemasz pojecia o car audio sorry ale jak ktos poleca Boschmman albo inne gowna to mi sie serce kraja JAK ZAKUPY W TESCO BO CHYBA TAM SIE ZAOPATRUJESZ BO TAM WSZYSCY CO WKLADAJA AUDIO DO MALUCHOW I TICO SIE ZAOPATRUJA jak dla ciebie nie instnieje AUDIOBAHN ROCKFORD FOSGATE Cadence INFINITY KAPPA FOCAL WIEC ZAPATRZ SIE W TEGO TYPU SPRZET JESLI CHCESZ ZEBY GRALO NO CHYBA ZE CHCESZ WIOCHE ZROBIC TANIM KOSZTEM TO KOLEGA CI DOBRZE DORADZIL

PRZYKRO MI ALE NIE MOGE SLUCHAC TAKICH BZDUR!!!!!!!

to moje zabawki

[ Dodano: 17 Grudzień 2008, 04:06 ]






























jest to moj sprzet i to mozna powiedziec gra a z tych cudow co niektorzy wymienili mozna sobie do ciquecento 700 wsadzic chociaz juz i takich widzialem lepszy sprzet

powodzenia


laduje sprzet na wiosne z checia poslucham bym twojego Boschmman-a i zobaczymy co gra a co pierdzi i zasmierdzi od palenia sie glosnikow