Pokaż wyniki od 1 do 15 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Jaka to dokładka? duże to?
    To jest dokładka przedniego zderzaka, wiec na szerokosc (patrzac od przodu na zderzak) bedzie miala wymiar zderzaka, jesli chodzi o reszte wymiarow to paczka pewnie mialaby 1790mm x 700mm x 500mm cos takiego mi sie wydaje by to bylo...

    dodatkowy link do stronki (Z podziękowaniem oficjalnym dla Acid-a )

    https://www.carid.com/duraflex/type-...320&url=433652

    Na razie Arttur próbuje mi pomóc z tym tematem już zacieram powoli rączki i może już tuż tuż będzie pełne ORI ABT TT LIMITED II a wtedy to trzeba będzie świętować ...
    ...i oblewać

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    No i troszkę lipton wyszedł mi ostatnio z autkiem.
    Jakiś czas temu razem z Eslawem zrobiliśmy logi no i wyszło z nich wstępnie że mam najprawdopodobniej nieszczelność, diagnoza okazała się w 100% słuszna a konkretnie cała masa wężyków i innych przewodów popękana była i sparciała.
    Odmę też wymieniono na nową przy okazji bo byłą w fatalnym stanie ale...
    po wyeliminowaniu nieszczelności całkowicie oraz wymianie uszczelki pod pokrywą wraz z inspekcją "co tam w silniku się dzieje" plus wymiana oleju na motul 5w40 okazało się że niestety moje turbo wraz z kolektorem jest popękane i ogólnie jest źle...
    Do tego umiera pompa paliwa...
    Na szczęście w tym wszystkim sam silnik jest w bardzo dobrym stanie to jedyny plus.

    Oczywiście nie oznacza to że poddam się i zrezygnuję z mojego projektu odbudowy ABT TT Limited II dla siebie i "Naszego" Klubu.
    Dylemat jaki mam to albo nowe ori turbo dla 1.8BAM K04 albo kupić i oddać swoją w zamian jakiejś firmie "centrumturbo" czy jakoś tak na "aledorgo" za 900pln (nowa kosztuje 3468zł i to same turbo), no i do tego jeszcze kolektor trzeba by znaleźć ...

    pytanie brać regenerowaną czy "walić to" nie jeść przez pół roku (może schudnę wtedy), wyprowadzić się pod most itd itp. ( HELP )

    ps. w opcji Nowe Turbo mogę zapomnieć o funduszu na przyszły cały rok nawet gdyby gdzieś okazjonalnie wpadła dokładka zderzaka ABT :/
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 20-07-2017 o 21:11

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •