Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
Dla mnie tłumaczenie dosyć zrozumiałe, sprzeda się pierwsze polo to TT zostanie, sprzeda się pierwsze TT to i tak polo tez dalej jest na sprzedaz a wiecej kasy bedzie (np. na nowsze TT - taki sobie suchar).

Jasiel, nieudolnie to ja się tłumaczyłem jak pamiętasz w moim temacie jak miałem kryzys i chciałem sprzedać moje autko chwilowo bo mi szkoda było żeby "pod chmurką" stało cały czas i kupić kombi jakieś (a najlepiej S4)... na całe szczęście to właśnie TY mnie odwiodłeś od tej decyzji (świadomie lub nie) i za to Ci dziękuję


Jak chcesz jeszcze ładniej sobie środek wyczyścić to możesz zerknąć do tematy Autodetailng u nas na forum tam jest pare ciekawych rzeczy.
Dzięki za odpowiedź w temacie,to właśnie miałem na myśli pisząc post. Aktualnie w jednym aucie są zamrożone pieniądze,które w zrozumiały sposób są nam potrzebne. Zarówno Tt jak i Polo wystawilismy za te same pieniądze. We wrześniu wybieramy się na urlop,jest okres wakacyjny,chyba ten powód nie wzbudza wątpliwości,dlaczego jedno z aut musi się sprzedać.