Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
Szymi - chodzi o ten zderzak jak w pierwszym poście ze srebrnej TT CABRIO - ten mi siedzi najbardziej..."ale" - jak zawsze jest. Zawiesiłem się dzisiaj na szukaniu innych możliwości, które mi sie by najbardziej podobały jako body kit lub najlepiej sam zderzak z jakiegoś BK. Z kolei na tej wiśniowej chodzi że ma zamknięte doloty do ic - jako całokształt mi się podoba ale do swojej bym raczej nie założył do jazdy na co dzień - raczej zestaw na pokazy jako showcar.
Ten co pokazałeś ma dokładkę, która nie bardzo mi podchodzi. Nie ma aspektów aerodynamicznych i moim zdaniem nie dodaję tzw. "pazura" - jak tak można napisać ale - całość z lampami w kolorze nadwozia - pięknie się prezentuję. Jak już jestem przy aerodynamice :P to śmiesznie wyglądają inne spoilery z body kit'ów ale np. spoiler na dwóch podporach/nogach jest szybszy niż spoiler nasz oryginalny montowany przez fabrykę i tutaj tez jest fajne pole do popisu - ogólnie jednak niektóre zestawy BK zaburzają kształt i sylwetkę naszych TT-tek.

PS. SZYMI - a to TWOJA ?! Musimy się zgadać aby Śląsk rósł w siłę
Moja,moja i myślałem,że mam może założone cos wyjątkowego,cos czego nie idzie dostać ale jednak chyba nie
Hmm z mechanicznych rzeczy tuningowych to zawieszenie jest na gwincie wiec siedzi troszeczkę jeszcze niżej niż na zdjęciach. Co do reszty narazie ogarnalem mechaniczne rzeczy w tych podstawowych wariantach; jak kompletny rozrząd z pompa,oczywiście wszystkie filtry i oleje jakie tylko sa w autku tez juz sa zmienione,komplet nowych zimowek i letnich opon,końcówka drążka,teraz w ciagu tygodnia poszło mi dwa razy to samo łożysko wiec kombinuje z cała zwrotnica koła-zobaczymy co wyjdzie.
Z wrażeń optycznych, fajnie wyglądają tez xenony połączone z postojowkami H6W ale w ledzie bo jednak jest ta czysta biel w reflektorach,a nie "żółte" choc musze przyznać,ze troche za szybko sie przepalają
Pasek ledow poki co zdjęty choć na drodze było dużo jaśniej z nimi niż teraz bez nich ale troche psuły pierwsze wrażenie.

Napewno ogarnę tez troche muzyczkę bo spaliły mi sie z tylu glosniki i musze cos tam sensownego znaleźć (mam wlasnie problem i niewiem do konca co tam włożyć) ale myśle,ze naprawdę ładnie to będzie w przyszłym roku i niewykluczone,ze i moc urosnie wiec wtedy sie ujawnię
-Choć w tym roku w kwietniu miałem juz wielka ochotę na jakiś mały spocik i byłem skory wyskoczyć na do krk i cos tam podpaczec (choć i tak wole jak ma sie "cos" innego-oryginalnego) W tym roku jednak troche za dużo wychodzi bierzących spraw losowo-życiowych wiec poki co żyje szybko

Ps.Wiem ze sie troche rozpisałem i być może nawet za dużo jak na temat: "co to za zderzak" ale zaskoczyłeś mnie miło tym zaproszeniem i swoim szczerym wyznaniem swoich poglądów

Wielkie dzięki i wielkie Pozdro delleto i być może do zobaczenia



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk