Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
Niektóre nie wiedza...
miałem focusa 1.4 zetec i te silniki wiedzą.
Magnezowa głowica, ceramiczne gniazda zaworów czy jakoś tak --> po dwudziestu tysiącach głowica w nich podobno do wyrzucenia / powypalane gniazda.
Przesialdlszy się z zagazowanego poloneza, słysząc to od gazowników (hehe to było 15 lat temu) bardzo posmutniałem wtedy, ze gazu nie założę ( nie przelewało się ). Jakoś to jednak udźwignąłem. I od tej pory już takie mi zostało nastawienie, ze jak wtedy dałem radę, to teraz tym bardziej obędę się bez butli w bagażniku.

Tak przy okazji polonez od początku jeździł na gazie i klęknął dopiero -nie do wiary - po 350 tys km...
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To znaczy, że na etapie kupna auta podjąłeś złą decyzję i kupiłeś złe auto Wiadomo, część silników "nie lubi się z lpg" tak jak przykładowo subaru ze swoimi boxerami, czy też stare audi i mercedesy na mechanicznym wtrysku. Sam kiedyś miałem okazję kupić Audi 90 z rzędową 5tką i gazem, gdzie ten gaz żył własnym życiem i nikt by mi go nie wyregulował, więc odpuściłem.

Myślę, że każdy z nas, niezależnie czy ktoś jest bardziej lub mniej zamożny lubi pieniądze. Więc wypuszczanie mniejszej ilości pieniędzy w rurę wydechową nie jest niczym złym. Co udowodnimy komukolwiek tym, że przykładowo w miesiący wydamy 200 złotych za paliwo zamiast 450. Ja tu nie widzę wstydu