Cytat Zamieszczone przez mlukasz Zobacz posta
Miałem niedaleko i z ciekawości byłem zobaczyć tą białą TTkę: https://www.otomoto.pl/en/oferta/aud...-ID6yitAr.html
Ogólnie samochód piękny i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że chcę białą
Jednak ten konkretny egzemplarz to już niestety nic ciekawego... Zaznaczam, że ekspertem nie jestem, a totalnym laikiem i jeśli mi udało się wyłapać tak wiele wad tego samochodu to aż strach pomyśleć co by znalazł ktoś kto się zna na rzeczy.
Raz jeszcze podkreślam nie jestem ekspertem i nie mam za bardzo porównania, ale ogólnie to moja ocena z którą inni mogą się nie zgodzić - wnętrze bardzo zaniedbane, zniszczone. Sądząc po gałce na lewarku zmiany biegów to przebieg bardzo mało wiarygodny, no chyba że te gałki tak szybko się zużywają, albo osoba nią jeżdżąca miała bardzo chropowate dłonie Uszczelka drzwi kierowcy zniszczona (pęknięta na dole, na długości około 25 cm). Według mnie cała prawa strona była robiona i malowana. Prawy błotnik źle spasowany z maską, przytarta dość mocno krawędź prawego reflektora, uderzony (i nie działający) kierunkowskaz w prawym lusterku, widoczne zapylenia w trudniej dostępnych miejscach po niedokładnym zabezpieczeniu w trakcie malowania. I ogólnie historia, którą opowiedziała właścicielka była raczej mało wiarygodna. Pytanie czy przed zakupem będzie możliwy przegląd w ASO Audi w Rzeszowie było dla Pani chyba dość kłopotliwe, bo zaczęła dopytywać, a dlaczego tam, a po co, a może tu na miejscu w salonie Skody... Szkoda, bo na pierwszy rzut oka, z daleka samochód piękny
Czyli poznałeś Panią (i pewnie jej męża handlarza) od której kupiłem swoje 3.2 w grudniu 2015. Ta biała już wtedy tam stała bo ponoć właśnie mąż jej kupił zamiast wspomnianego 3.2. Nie zaobserwowałem wtedy na niej uszkoxzzen lub śladów uszkodzeń (ale nie przyglądałem się białej a swojej srebrnej ) więc pewnie zrobiona była wcześniej.