elmacho, nie, on był pochodzenia niemieckiego, no ale ****... Włosi mnie tak podsumowali jeśli chodzi o ubezpieczenie i coroczny podatek, że wymiękam. Ubezpieczenie tego pojazdu (pierwszy pojazd we Włoszech, w Polsce pełne zniżki) 1770 euro rocznie + 280 euro rocznie podatku od pojazdu. Daje nam to bagatela 9000 PLN rocznie opłat za samochód. Teoretycznie stać mnie, ale nie jest to dla mnie kwota, której nie odczuje. Byłoby to zastaw się a postaw się. Poszukiwania w Niemczech i sprowadzenie, ze względu na cło windują cenę na grubo ponad 50 000 PLN a do tego trochę formalności. Zeruję poszukiwania i będę szukał 3,2 w Polsce. Nie spieszy mi się specjalnie, może uda się coś znaleźć w dobrym stanie do 50 000 ( chciałbym w tej sumie zamknąć się z autem, formalnościami i pakietem startowym). Peugeot mi suszy dupe trochę leasingiem dość korzystnym dla RCZ R ale brak quattro mnie odstrasza. Często jeżdzę w Alpy a także na trasie Alpy - Bieszczady. Zmieniamy się z dziewczyną za kółkiem i już jedno auto na przód rozbiła. Zderzenie z ciężarówką na autostradzie, mieliśmy sporo szczęścia. Autostrada w okolicach Słowenii nocą bywa bardzo zdradliwa, myślę że Q byłoby ideaknym rozwiązanie na to.

hubi_pl, 32 000 ale to rozumiem, że masz na myśli 8N?