Pokaż wyniki od 1 do 15 z 1052

Wątek: Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Wygląda to pięknie w szczególności bilstein . Podoba mi się ten końcowy tłumik, rozumiem klapki sterowane przez nadciśnienie ? Puszka jest robiona pod zamówienie ?

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez mlody_mk2 Zobacz posta
    Wygląda to pięknie w szczególności bilstein . Podoba mi się ten końcowy tłumik, rozumiem klapki sterowane przez nadciśnienie ? Puszka jest robiona pod zamówienie ?
    Wydech opisywalen wczesniej bo ma on juz pewnie z rok. Sa tryby:
    Glosny
    Cichy
    Glosnieje jak wchodzi boost.
    Roznice slychac ale nie jest az taka mocna bo wydech robiony pod vr6 i pomimo zamkniecia ma i tak dobre przeplywy. Mysle ze odezwie sie dopiero jak wpadnie wiekszy silnik.
    Pucha robiona na zamowienie i w srodku jest X pipe a dodatkowo pucha ma podwojna siatke metalowa z oczkami(2 rodzaje oczek wieksze i mniejsze) potem owiniete to wszystko wytlumieniem z kwasu a na koniec normalne wypelnienie.
    Puchy robila mi zaprzyjazniona firma a reszte spawania i cala elektronike ze sterowaniem(wbrew pozorom jest peczek wezy z zaworkami zbiorniczkami itp) robilem sam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Z takich ciekawostek co sie dzieje przy aucie to odebralem juz skrzynie nr2 do vr6.
    Photobucket jak zwykle swiruje ale jak zadziala to wrzuce jakies foty.
    Skrzynia z wypelnieniem walka , obspawane wodziki roznicowka zrobiony mix z 2 aby ja delikatnie wydluzyc :2 bieg 100+ 4 bieg 200+ km/h a 6 sporo ponad 300.
    Dodatkowo podpora walka sprzeglowego i arp na duzym kole mechanizmu roznicowego. Skrzynia cala odswiezona z nowymi lozyskami , uszczelnieniami i jak zwykle od Rafala z chromowanymi srubkami.
    Owinieta streczem lezy w garazu i mam nadzieje ze nigdy nie bede zmuszony jej zakladac.
    Docelowa do ktorej wpadnie dogbox wzmocnienia obudowy i te fanty co w skrzyni nr2 jeszcze na aucie ale mam nadzieje ze juz niedlugo zaczne prace przy uturbianiu erki bo teraz na rozgrzewke inne r32 sie poturbowuje abym to nie zapomnial jak się to robi...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 21-08-2021, 15:03
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •