Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
Przyznaję Mariusz, że dałem du... ale to wszystko działo się zbyt szybko, ponieważ ogłoszenie owszem było wystawione coś przed 16, ale zauważyłem je dopiero około 18:30. Postanowiłem dowiedzieć się coś więcej o aucie, ponieważ nie wierzyłem, że taka szTTuka i tak mało kosztuje. Gdybym nawet zdążył napisać na forum informację to auto było już pewnie sprzedane... Wydaje mi się, że TT-tkę mógł kupić jakiś handlarz, bo kto kupuje tak szybko auto bez sprawdzenia go przed zakupem choćby i w ASO. Może po prostu ktoś się bardzo dobrze znał, bo przecież w takim aucie wystarczy, że będzie coś nie tak ze skrzynią, zawieszeniem Audi Magnetic Ride lub rozrządem a cena 63 tys. nie jest wtedy taka atrakcyjna. Teraz i tak "po ptokach", nie ma co płakać

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Mam jeszcze numer do sprzedającego - 607 499 087 - także można by się dowiedzieć czy auto trafiło w prywatne ręce czy handlarza.
Na tym polega dobry zakup, ja sam jak czegoś szukam, to przeglądam co 2h i jak jest ok, to wsiadam w auto i jadę kupić. Swoje 4007 kupiłem 2h od pojawienia się ogłoszenia, auto bezwypadek z przebiegiem 105000km z 2007 roku w pełnym wyposażeniu łącznie z szyberdachem co jest dużą rzadkością. C4 Sylwii pojawiło się w ogłoszeniu jak wracaliśmy z Poznania z Wottką z oglądania innej "pięknej" sztuki. Byliśmy 1,5h po pojawieniu się ogłoszenia.

Mini z 2004r cabrio w full opcji z przebiegiem 35000km sprzedałem przez allegro kup teraz .

Refleks Panie !!!