Cytat Zamieszczone przez mlody_mk2 Zobacz posta
Silnik w końcu widać podaje ładnie Nie jestem oczywiście ekspertem ale brakuje mi trochę ognia na łukach i nawrotach jak widzę twoje filmiki, może jest to celowe ze względu, że jest to co-drive a nie jazda na czas Jak ci się jeździ autem z haldexem ? Nie wolałeś czegoś z stałym napędem, typu coupe ? Pytam tylko z ciekawości czy można takim autem konkurować z typową quattrówka.
dokładnie, jest to tylko codrive a ja nie nazywam się Sebastien Loeb hehe póki co uczę się tego auta aby jeździć dla zasiadających na prawym fotelu jak najefektywniej, niby jest ok bo wrażenia z jazdy na granicy przyczepności tych opon którymi dysponuje to dla nich i tak wielkie wow a z drugiej strony, nie ma co przeginać pały bo nie mam do przewiezienia 5os tylko mam podpisaną umowę i np mam 20, 40, 60 a nawet 100 przejazdów tak więc moje wyjazdy w pole mogłyby się źle skończyć hehehe

co do napędów, myślę, że z typowym quattro ze względu na brak centralnego dyfra raczej średnia konkurencja chociaż powiem szczerze, że teraz po zamontowaniu komputera i stałym spięciu 50/50 autem dużo lepiej się podróżuje, jest przede wszystkim przewidywalne no i jest to stały napęd na 4 koła jakby nie było więc i hamuje i przyspiesza na tych 4 łapach, do tego zastosowania w zupełności wystarczy