Stelmi blaszka jest od strony podluznicy i podpiera miejsce gdzie sa lozyska od walkow . Spina aby sie nie wyciagala obudowa. Sam wiesz ze jak masz skosne zeby to wystepuja tez sily poosiowe.
bardzo mozliwe ze wysle dekielek Properowi do przerobki bo jest on pod skrzynie 02m a ona bedzie na 02q i rozni sie to w jednym miejscu.
Rafalek wrzucal na swoim fb jak wyglada to u niego jakbyś był ciekaw.
Co do wtryskow to Rafal wysylal mi wykaz po sparowaniu i wychodzi ze to sa dynamics.
Mysle ze cisnienie na listwie bedzie niższe i nie będzie takich problemow jak na poprzednich wtryskach przy 6-6.5 barach .

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

nadeszła wiekopomna chwila i TT wreszcie doczekała się swoich 5 minut:

po demontażu tak to wyglądało:

nowe czekało już wcześniej. Sanki jak wcześniej pisałem troszkę wzmocnione pod nowy silnik

Tylki stab to już był 19mm od r32 a teraz doszedł przedni, niby tylko 21 mm zamiast 20 ale myśle ,że to zawsze coś
Śrubki i nakrętki które nie są narażone na obciążenia będą z kwasówki i generalnie wszystko zabezpieczone aby nie było korozji i estetyka była zachowana .
Zwrotnice i wahacze wleczone nie były piaskowane ze względu na łożyska ale za to zostały oszlifowane do gołego i także preparat antykorozyjny, podkład, farba typu hamerite i na to czarny spray i wizualnie nie będą odstawać jak to co na fotce wyżej
Przy okazji demontażu postanowiłem profilaktycznie zająć się budą od dołu:

Najpierw naniesiony preparat antykorozyjny na niektóre miejsca, potem podkład a na koniec będzie baranek.
Tunel nad wydechem pomimo oryginalnych osłon został wyklejony aby nowy wydech nie grzał go za mocno:

TT dostała sporo nowych części typu wszystkie "nowe" nadkola "nowy" mechanizm wybierania biegów i generalnie podmieniam wiele pierdół które zalegają u mnie w garażu a są w lepszym stanie niż te u mnie na aucie
Został jeszcze baranek na całości podłogi i nadkola a potem montaż całości
Nie wiem ile się zejdzie ale skoro znalazłem chwile na swojego żużla to chce zrobić wszystko co zaplanowałem bo pewnie aż do jesieni się do niej nie dotknę :P