Dawno nic nie wrzucałem więc robię mały update
Od ostatniego czasu TT dostała zimowe felgi, jedna była porysowana więc komplet trafił do lakierowania i dostał nowe dekielki.
Nie obyło się bez zonka w postaci czujników ciśnienia których oczywiście na zimowych felgach nie miałem i nie chciałem ich przekładać z letnich. System kontroli ciśnienia póki co został więc wyłączony z poziomu VCDS.
Swoją drogą byłem przekonany że wszystkie 8J mierzyły ciśnienie na podstawie obrotu koła, no ale nic człowiek uczy się całe życie
Efekt widać poniżej:

W między czasie TT dostała jeszcze
- nowy oryginalny podnośnik prawej szyby (2 miesiące był załorzony jakiś zamiennik - nigdy więcej!)
- nowy olej, filtr oleju, powietrza i kabinowy
- adapter blow off Forge (dzięki asikson )
- downpipe by MGMotorsport de-cat 3"
- gałka DSG od TTS (dzięki MaTTeusz za podesłanie linka)
- do soczewek powędrowały Xenon'y:



Przy okazji Xenonów wrzuciłem ledy w podsufitkę ale mam problem z zamontowaniem diody w bagażniku - nie świeci, próbowałem 3 różne rodzaje i żadna nie działa - jakiś pomysł ? ?

Korzystając z okazji DynoDay auto zostało schamowane (już po założeniu DP), kreski widać poniżej.



Jak widać wykres nie jest jeszcze równy i jest to zapewne wina ostatniej sondy która co prawda nie wyrzuca błędu ale ma nie do końca właściwe odczyty po wyrzuceniu kata.
Jeśli ktoś jest z Krakowa lub okolic i może pomóc przy zrobieniu logów dynamicznych to chętnie skorzystam
Tak czy inaczej strojenie w planach

Jeszcze kilka fotek