Paweł, jesteśmy na forum z wielu powodów ale akurat w moim przypadku nie jestem tu po to żeby się z kimś użerać.
Bardzo chętnie podyskutuję o ciekawych zagadnieniach związanych z tuningiem naszych fur ale jak tu z Tobą dyskutować jak w odpowiedzi na powiedzmy jeden techniczny zarzut przytaczasz dodatkowo tuzin innych zagadnień.
Na dodatek większość z tych dodatkowych zagadnień interpretujesz na Twój sposób i w pierwszej kolejności wypadało by to wszystko prostować zanim przejdzie się do konkretnej dyskusji. Nie mam po prostu ochoty i czasu na ten BS, przepraszam.

Odniosę się jednak do pewnych tematów zawartych w Twojej wypowiedzi.
Ja nie handluję częściami tuningowymi, wszystkie graty jakie wysłałem komukolwiek do PL to czysto koleżeńska pomoc i każdy płacił tyle ile kosztowało w sklepie. Wyjątkiem są jedynie stożki za które dostaje jakąś prowizję.
Twoje wtryski w tych czasach kiedy były kupowane były bardzo dobrym wyborem i w sumie jedyne dostępne z tym przepływem cc.
Nie wciskałem Ci ich na siłę zachwalając jakie są dobre tylko znalazłem je bo potrzebowałeś, dodatkowo nie powiedziałem Ci teraz że są gówniane tylko zgodziłem się że być może jest taki problem i trzeba wtryski przetestować pod tym kątem.

Nigdzie też nie powiedziałem ze Twoja wiedza jest znikoma w porównaniu do mojej, że ''a mi to się auto ne psuje wcale '', nie podaje przykładu swojego projektu przy każdej okazji twierdząc że jest najlepszy oraz że ukończyłem projekt i jestem gotowy do podania szczegółowych rezultatów jak też że teraz bez strojenia jest lepiej jak miałem na GT2871R
Nie brandzluję się też moimi ''markowymi'' gratami a tym bardziej nie żyję wyidealizowanym przekonaniu na ich temat.


Jak chcesz na serio technicznie podyskutować bez aluzji i podtekstów zabarwionych własną interpretacją faktów to oczywiście jestem chętny i otwarty.
Mam jedynie prośbę żeby nie było 100 pytań na raz bo z zasady lubię szczegółowo i wyczerpująco odpowiedzieć a przy nawale tematów nie jest to za bardzo wykonalne.

Jeśli chodzi o mój projekt to jestem teraz w fazie budowania finalnej wersji układu paliwowego. Nowe wtryskiwacze 1200cc już czekają od jakiegoś czasu jak i nowy FPR, dodatkowy filtr paliwa za zbiorniczkiem oraz mowa listwa paliwowa. Teraz po prostu układam to w jedną całość.
Poniżej fotka klocków z których tworzę tą układankę.




Jeśli chodzi o poruszone już zagadnienia to jak tytuł tematu wskazuje są to ''luźne dyskusje'' więc możemy przecież dyskutować o wszystkich aspektach związanych z takim tuningiem w tym również o różnych podejściach emocjonalnych i metodycznych oraz poglądach na ogólne sprawy dotyczące takiego tuningu.
Myślę też ze nie fair jest już krytykować nowych moderatorów bo dopiero co zgodzili się podjąć tego wyzwania.


Michał , dzięki za dobre słowo , w tuningu właśnie chodzi o ta satysfakcję niezależnie na jakim etapie ktoś ją odczuwa.
Dystans do pewnych spraw to podstawa, strzeliłeś w dychę tym stwierdzeniem Pewnie niektóre sprawy przychodzą z wiekiem i doświadczeniem życiowym....








Pozdrawiam