No to widzę wizualnie z zewnątrz dość rozsądnie. Co do dokładki spoilera to nie specjalnie mi się to widzi, bo delikatny oryginał jak dla mnie lepiej wygląda niż "czarna łopata" doklejana do całości (zbyt mocno wystaje jak na spoiler bez prześwitu).

Kierunkowskazy- ciekawa opcja, bo pasowałyby do białych na nadkolach. Może na przyszłość popytam o taki zabieg. Samemu trzeba uważać by folia miała odpowiednią przepustowość światła kierunkowskazu (za dnia jadąc za gościem z przyciemnionym kloszem w ogóle nie widziałem jego kierunkowskazów).

W moim projekcie gleba nie wchodzi w grę- to nie samochód na tor, tylko do codziennego użytku (dla mnie), nie wiem czy opłaca się obniżać prześwit zestawem z Eibacha o 2,0-2,5cm. W tym aucie poszaleć się nie da, a przy obecnych cenach TT nie ma opcji by ktoś przy sprzedaży to "dopłacił". W następnym, droższym Audi (być może) na pewno będę poprawiał zawieszenie.

Dokładka zderzaka przód to ciekawe rozwiązanie. Wizualnie i praktycznie nieco obniża przód auta, ale nie wygląda to jak w typowym Golfie (delikatne podkreślenie). Nwm jak ze spasowaniem tego elementu, bo na zdjęciu było widać, że nie pokrywa się z całością zderzaka (lekkie przerwy przy krawędziach zderzaka).

Nie wiem czy mogę już teraz o tym pisać, ale patrząc po zdjęciu (awatar) można wywnioskować, że mam dodatkowo końcówki wydechowe z Q7 przy blendzie. Standardowe mają rozmiar 90, obecne u mnie równo 100mm (lepiej wypełnia lukę między plastikami). Zdjęcia z bliska udostępnie w swoim czasie.

Mniej więcej znam Wasze gusta odnośnie tuningu zewnętrznego. Na co w takim razie zwracacie uwagę wewnątrz tego samochodu? Kolor tapicerki? Wzór siedzeń? A może dodatki w postaci zegarów czy innych gadżetów? Chętnie posłucham co macie do powiedzenia w tej sprawie. Sam osobiście mam zmieniony każdy skórzany element w swoim TT