Pokaż wyniki od 1 do 15 z 416

Wątek: PORSCHE KILLER Audi TT Compsport(TT-RS bodykit mod)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    Btw1: long story short to nie spodobał (już ex) moderatorom. Wywiązała się kłótnia gdzie musiałem bronić czemu do obsługi R30T wybrałem EMU Black a nie strojenie na Motronicu. Moja obrona została uznana za histeryczną i dopiero jak Kuba (PromotoR) wypunktował praktycznie to samo w jednym poście i po raz któryś wytłuściliśmy, że brakuje nam dwóch rzeczy:
    1. dobrego programu skrzyni bo GTO robił po omacku przez 4 godziny i nic nie zrobił i wziął pewną sumę ("dniówkę" jak to ujął)
    2. opracowanej przez Ecumastera komunikacji EMU Black vs DSG żeby EMU wiedziało kiedy skrzynia chce zmienić bieg żeby zdjąć zapłon/boost itp
    to na chwilę dotarło. Ale na chwilę bo potem chyba uraziliśmy uczucia Żuczka i Pawła bo wypunktowaliśmy (ale kulturalnie) ich odzywki, ataki i odpowiedzi.
    No to temat po kawałku znikał (jakoś posty Marcina zostawały a Kuby gdzie nawet chętnie dzielił się wiedzą znikały) i pojawiały się personalne wycieczki w stylu: "ze już wie dlaczego Patryk z CS nie pomógł, a GTO nas zlał i że nie prześle logów i filmów z przyspieszania cabrio (jakby to było w naszym interesie), a jak będziemy dalej do niego pisać to odpowiednio ukarze". No to Kuba ma ban'a

    Więc reasumując jak zobaczyłem, że temat ma 2 strony gdzie przed chwilą miał 5 i była poniekąd ciekawa dyskusja z obu stron (pokazująca komentarze/podejście różnych osób) to poprosiłem o usunięcie tych ostatnich dwóch stron również. Może jak mi przyjdzie wena to postaram się odtworzyć temat i będzie można tym razem kulturalnie podyskutować - lajtowo jak u Ciebie.

    Btw2: Ja zostaje przy moim solidnym wyfuku ale dzięki za propozycje

    Btw3: ATS DTC Motorsport 18x8,5 i same felgi ważą chyba minimalnie poniżej 9kg i właśnie ich szukałem dłuższą chwilę bo są jednymi z najlżejszych.
    kulturalnie ? Ja się potem nie mieszałem w temat i olałem ale Pan wieli tjuner Kuba dostał bana bo pisał do moderatora ze jak sie spotkają to go wyrwie z butów. To się pogróżki kolego a jeśli to jest kulturka to chyba mamy inne pojęcie. Poza tym właśnie sugerowaliśmy ,że będzie problem z komunikacją dsg i emu. Był uraz na honorze ,że nie napisaliśmy super och ach tylko sugestia ,że został popełniony błąd. Auto Michała jest właśnie przykładem jak to bez sensu pchać się w jakieś emu. Cs zrobi mu 800 bez dodatkowych pierdół. Michał ma jeździć i sie cieszyć autem a nie jarać się jakie to ma bajery , podglądy co sie dzieje z autem i tylko 400km a filmiki na yt nie musi przyspieszać aby zaimponować innym bo co jak co ale jest to udowodnione ,że auto jest szybkie.
    Sam w temacie napisałem ,że jakbym miał taki zapas gotówki to pojechałbym do cs zostawił potężną sumkę i killował wszystko inne. Ale że mam możliwość zrobienia tego samemu co da mi nie mniej satysfakcji niż sama jazda tym autem to idę tą drogą. Nie pozjadałem wszystkich rozumów dlatego mocno sugeruję się osobami które mocno siedzą w temacie vr6t i Wam też to radzę bo inaczej to przez jeszcze długi czas nie dmuchniecie więcej jak marne 0.7 bara bo sprzegła nie przeniosą momentu na koła. To jest moja rada i dodam ,że nie tylko moja. Czy ją weźmiecie do siebie czy nie to mi to lotto bo ja i tak celuje w troszkę inne pułapy mocowe jeśli chodzi o uturbione vr6

    A czy co do nowego setupu pomarańczy będą jakieś oficjalne info czy jest to zabranione? bo myślę ,że to jest ciekawszy niż jakieś 0.7 bar z gt35.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 24-02-2017 o 11:35

Podobne wątki

  1. Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
    Przez malik w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 19:59
  2. Porsche Killer - Czyli pakiet Audi TT z mocą 520ps / 630nm
    Przez MichalTT w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 11:19
  3. Audi TT RS Caractere Bodykit
    Przez MichalTT w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 10:23
  4. Interesujący Bodykit do Audi TT Mk1
    Przez MichalTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 01:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •