http://klubtt.pl/forum/topics3/kupie...-ps-vt1827.htm

[ Dodano: 5 Grudzień 2008, 20:47 ]
Pawel-2005

Pojemność silnika: 1.8T
KM: 225
Rocznik: 2000
Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 66
Skąd: Płońsk

Wysłany: 29 Październik 2008, 21:29
hehe widze ze się mocno zastanawiacie czemu fotki sa na wyłaczonym zapłonie i niewidac komputera.......no to was oświece....te auto stoi juz długo i jest to jego 2 sesja zdięciowa ...kiedys były fotki i widac było komputer...wyświetlacz jest padniety i sa takie poprzeczne przerwy gdzie sie nic niewyświetla...dzwoniłem do gościa bo juz kiedys takie cos widziałem na ogłoszeniu i twierdził ze tego nie robił bo cos tam...potem sie przyznał ze niechcieli mu zrobic ....albo gdzies tam sobie zarzyczyli duza kase za nowy wyświetlacz potem "zgranie" go z autem...podobno duze koszta...niewiem jak to jest naprawde ....ale zapewne łatwiej zrobic fotki na wyłączonym zapłonie....moze przyjedzie jakiś laik nie zobaczy albo zobaczy i sie mu wcisnie jakis kit i kupi...a potem bedzie się z tym bujał....ale po rozmowie z właścicielem to wywnioskowałem ze auto jest w stanie średnim...i ze pewnie od pewnego momentu licznik bił ale do tyłu...podejrzewam ze przy ogledzinach na zywo słowo "bezwypadkowy" juz by niebyło tak wiarygodne jak to zazwyczaj jest na ogłoszeniu
_________________
wkońcu świstak doczekał się sreberka

[ Dodano: 5 Grudzień 2008, 20:49 ]
Byłem zainteresowany tym samochodem i takie odpowiedzi dostałem...!!!