Juz nie wiem co robic.panewki odpadają a ta kompresja??może naprawdę to jest problem?ale dwa by się popsuły na raz?może być tak ze glowica po nagrzaniu puszcza kompresję przez wydechowe?dodam ze odkręcę korek i bagnet nic nie słychać niepokojącego mogę wrzucić film jak silnik pracuje na zimo na ciepło itd

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Aha intercoolery czyste nie pływają.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Witam panowie dzisiaj długo jeździłem zatankowałem dobrego paliwa i obserwowałem moje stukanie bardzo dokladnie a więc stuki przeważnie są do 3.0 ale i zdarzy się rzadko do 5.0 ale i bardzo często są prawie same 0 lub 0,75 na każdym cylindrze,i jest tak ze jak dodam gazu to stuka a za drugim dodaniem same zera prawie różnie raz jedzie raz muł.i zauważyłem ze jak nagle nacisnę na gaz na postoju to słychać stuknięcie ale musi być na wolnych obrotach bo w przeciwnym razie nic nie słychać ma ktos może takie stuknięcie jak gwałtownie naciśnie gaz??obstawiam ten napinacz bo dziwne jak byla by slaba kompresja to chyba by stukalo non stop a nie raz stuka raz nie dobrze myślę?a i powie mi ktoś czy da się wymieniać komplet z łańcuchem bez zdejmowania paska?a i jak odkręcić wałek krok po kroku i jak go skręcić i jakie momenty będę wdzięczny za pomoc.