Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
Jest bardzo cieniutko z zakwaterowaniem. Jezeli planujecie wyjazd radze JUZ zaczac sie ogladac za promami. Jezeli jedziecie na dwoch kolach kazdy to luz ale jesli autem to jest maly myk. Wjezdza kierowca z autem a reszta ludu WCHODZI na prom, a pozniej zjezdzacie z promu razem bo nikt tego nie sprawdza. Roznica w cenie?? Ogromna. Ja wjedzalem i za prom zaplacilem powiedzmy 200euro, moja dziewczyna bedac ze mna w aucie musialaby zaplacic powiedzmy 150euro, a wchodzac na prom zaplacila 50euro w obie strony!!! Oczywoscie na promie dolaczyla do mnie i spedzilismy podroz razem a pozniej razem zjechalismy autem. Glupota ale tak jest wiec warto na to zwrocic uwage.

Z miejscem typu wynajecie stancji jest ciezko poniewaz miejsc jest malo a ludzi multum, jak ktos wyjezdza bukuje stancje od razu na przyszly rok. Sa ludzie ktorzy tylko tam spedzaja urlop. Ja mieszkalem w zajebistej chatce, mialem poprostu fuksa.

Nie ma problemow wiekszych z polami namiotowymi. Ok 10funtow za dobe. Na srodku pola jest wielki budynek z prysznicami i wc oraz miejsce typu stolowka. Koryto we wlasnym zakresie ale herbata i kawa za free do oporu, mozliwosc (jak sie dopchasz) skorzystania z tostera mikrofalowki itp.. jak cos pisz do mnie na fb, podziele sie z Toba dokladniejszymi info, podrzuce miejsca warte zobaczenia oraz miejsca na torze gdzie warto stanac.
Super bardzo dzieki