Kolego Masato nie do końca zrozumiałeś co chce przekazać lub może ja nie wyraziłem tego jasno. Post od razu wieje Mirkiem handlarzem, który rozpływa się nad autem same plusy zero minusów( auto bez wad, najmniejszych, z pakietem r32 masą dodatków i to za 25 tyś? nie wydaje się podejrzane???). Prawda jest taka, że idealnych aut z przebiegiem 200 tyś i za 25 tyś. nie ma bo ten samochód nawet godziny by w ogłoszeniach nie powisiał i już handlarze by go zgarnęli. A i właściciel znając wartość auta pewnie nie wołałby wtedy 25 tyś. Sam szukając swojej TT zjeździłem pół Polski i niestety tego typu zachowanie(szeroko pojęta rozbieżność opinie sprzedającego i stanu faktycznego) w tym kraju jest na porządku dziennym i nie liczyłbym, że jak facet z forum to na pewno na 100% mówi prawdę. Niestety każdy taki wyjazd w tym kraju to ryzyko bo taką mamy mentalność bo chcemy słyszeć od sprzedawcy, że auto jest w stanie salonowym, że przebieg 100tyś i cena okazyjna bo kolega z forum tak jak chcemy słyszeć, że dadzą za darmo pińcet nie zabierając siedemset. I ludzie niestety tak piszą ogłoszenia bo inaczej nikt by nawet nie przyjechał zobaczyć lub nie zagłosował co nie zwalnia z zasady ograniczonego zaufania. Inna sprawą jest, że ja na zdjęciach dramatu nie widzę i negatywną opinię wyraził jeden forumowicz. Przydałaby się jeszcze niezależna opinia 3 osoby może ktoś jest z okolicy. Jak opis będzie chociaż w 80% prawdziwy to po małej negocjacji nie będzie to zły zakup. Przecież żeby z stockowej TT z tym przebiegiem i rocznikiem zrobić coś takiego trzeba grubo 8 tyś włożyć. Choćby sam pakiet r32 jest 3 tyś warty. Nie bronie Gracjana bo to zjebał nawijając makaron na uszy gościowi z potencjalną trasą 500km i stał się kontynuatorem niechlubnej tradycji polskiego handlu samochodami ale nie chce za auto niewiadomo jakich pieniędzy nawet jeśli było malowane.
Tak w polskim handlu autami będzie dopóki zatajanie historii auta nie będzie traktowane( i ścigane) jako oszustwo a klienci nie przestaną szukać mega okazji.
Niestety w dzisiejszych czasach forum nie jest żadnym gwarantem( ani negatywnym ani pozytywnym) a jeśli potwierdzi się wersja Masato to przykro, że tak się forumowiczów w ch*** robi. Więc przydałaby się trzecia opinia dla zamknięcia tematu.
I nie był to osobisty wyjazd bo Cię nie znam ( 5 postów na forum więc jakoś nie było okazji) i na przykład nie lubię tylko komentarz do tematu który pośrednio zacząłeś a nawiązanie do polityki to nawiązanie do złudnych obietnic.