Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
Nooo Gosciu! powiem Ci szczerze, ze bylem troszke sceptycznie nastawiony do tego moda, gdyz nie podoba mi sie wpychanie stylu mk2 do mk1, ale w tym przypadku wyglada to naprawde dobrze.. szkoda ze nie ulatales foteli w elektryce..

Jak sie jezdzi?? W dalszym ciagu wygodnie mimo ze zmieniona jest pozycja kierowcy?? Wydaje sie ze siedzisko "patrzy" troche w gore.. no chyba ze maja "kolyske".. jak sprawa z poduszka? P&P?

Bardzo fajny tutek, gratki kolejnego moda!
A dziękuję Uważam, że fotele z MK2 nadal są spójne ze stylistyką poprzedniczki, więc uznałem, że nie będzie to widoczna ingerencja we wnętrze

Co do pozycji za kierownicą, to przy minimalnym położeniu, siedzi się nieco wyżej niż w MK1 (deska w MK2 jest nieco wyżej poprowadzona, pewnie dlatego), ale jest bardzo wygodnie Właśnie dlatego chciałem mieć fotele z MK2, bo według mnie jest duża różnica. Fotel pasażera założyłem dwa tygodnie temu i moja dziewczyna stwierdziła, że faktycznie dużo wygodniejsze są niż oryginały. Siedzisko faktycznie patrzy nieco w górę, ale nie zauważyłem jakiegoś dyskomfortu tutaj. Problematyczne jest tylko wsiadanie, bo te fotele są dużo bardziej kubełkowe niż w MK1