Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Wątek: MK1 2000zł za 12tys??

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #6
    Awatar snapes
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Szczytna
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Quuuun;
    jednak nie ma co narzekać na ośkę TT ma ogólnie dobre rozłożenie masy, co czynią ją troszkę takim małym bolidem
    Sorry ale "dobre rozłożenie masy" to bardzo przesadzone stwierdzenie, przynajmniej według mnie. Owszem dość niska sylwetka, charakterystyka zawieszenia, szerokie i nisko profilowe opony ( mówię o pełnej serii) powodują że TT prowadzi się pewniej i szybciej w zakrętach niż 90% aut na drogach, ale odrobina deszczu, śniegu, szronu obnaża natychmiast fakt że przód auta jest duuużo za ciężki jak na dobre zbalansowanie masy...

    Jeżeli chodzi o propozycję za 12k, myślę że warto skorzystać. Pojeździsz, sprawdzisz, ocenisz... Zawsze możesz sprzedać, przy tej cenie nie stracisz.
    Ja osobiście ma pierwszego "czterołapa" w życiu i nie wróciłbym już do ośki dobrowolnie. Pomijając latanie bokami (jeszcze nie próbowałem, czekam na zimę i śnieg) w codziennej jeździe jest komfort - wciskasz gaz i jedziesz. Łapię się na tym że jak wsiadam w żony Lupo 1.4 75 KM, to zanim się przestawię zrywam przyczepność przy ruszaniu
    Ostatnio edytowane przez snapes ; 06-10-2016 o 22:17

Podobne wątki

  1. Felgi+opony do 2000zł co polecasz? :)
    Przez violinka w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 22:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •