>Poraz kolejny potwierdza się mit o samochodach z USA nawet Audi zaoszczędziło.

niestety, w mercedesach to dobrze znam, po Audi sie nie spodziewalem, ale jednak

>Szkoda że nie shamowałeś aota przed modami.

jetronic twierdzi ze musiala byc zdrowa wyjatkowo 180KM a nie mniej skoro bez moda wyszlo 200KM 269Nm az

>Sprzęglo już pada czy profilaktyka

sprzeglo do 340Nm daje rade, u mnie jest na razie luz

>Nie myślałeś o chybrydzie k03s ew. up date gt28

no nie ma sensu k03 na k03s wymieniac, skoro za ta sama kase moge od razu na k04, dla 20KM wiecej zmieniac turbine to juz oleje wysilek, jak robic to wyraznie mysle juz..

>Też myślałem o k04 ale nie kalkulowalem jeszcze kosztów

turbo k04 nowe 1200-1500zl moge zalatwic

tylko przy okazji i tak musialbym zrobci wtryski ok 600-700zl 380tki

a przy okazji wyjdzie na pewno sprzeglo no i pewnie pompa paliwa itd itd ach ten tuning nigdy sie nie konczy

>No 260hp brzmi obiecująco ale bez szpery będzie ciężko jeżeli wystroisz je wysoko oryg

ten Leon 300KM z wrocka wlasnie juz ma szpere bo nie dalo sie jezdzic i powiem Ci ze... troche pomaga, ale nie do konca dlatego trzeba bedzie pomyslec czy i co robic w ośce, bo juz teraz mieli asr niezle a na mokrym nie ma jazdy na pierwszych 3 biegach ostrej, jak ty sobie radzis zprzy 340Nm na mokrym?

>Sprzęglo powinno podołać chyba że też Amerykańskie

wg jetronika magiczna granica sprzegla w 1.8T audi to 340Nm, do 340 daja rade u wszystkich, powyzej wlasciwie u nikogo juz, no ale to nie problem, bo zalozylbym od razu takie do 370KM mam na oku

>Wykresu nie wrzucilem bo miałem problemy z kompem nałykał się wirusów a po za tym >auto w ciągłych modach i czekam na nowy

no teraz to juz nie masz po co, w tym roku cie nie przegonie na tym badziewiu pod maska jak sie okazalo... ale fekt subiektywny jest super, wiec na zime az nadto, jakos przejezdze tymi 211/300 bo od serii to jest i tak kosmiczna juz roznica sam wiesz

[ Dodano: 25 Listopad 2008, 19:22 ]
Cytat Zamieszczone przez max1236454
Richie, jezeli chodzi o ok4 to bardzo duzo roboTTy bardzie oplaca wydac TTroche wiecej na wieksza TTurbine a oszczeguły to poczekaj na wypowiedz Arttura a z reszTTa było już TTroche na ten TTemaTT (opcja "szukaj")
jeszcze wieksza niz k04? nie no jeszcze wiekszej to nie potrzebuje bez przesady

roboty z wymiana k03 na k04 jest 1 dzien, moj tuner juz gadalem tyle potrzebuje i wymienil ich juz sporo, ale chetnie poczytam arturo doswiadczenia, do stycznia mam opcje wymyslenia sobie co dalej na spokojnie