Pokaż wyniki od 1 do 15 z 1052

Wątek: Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Turbo ma bardzo podobne wymiary wirnikow co Marcina.
    Dekilatnie wiekszy a/r ale jest twin scroll i u mnie bardzo mozliwe ze bedzie delikatnie wieksza pojemnosc.
    Mysle ze spool powinien byc bardzo zblizony do tego co u Marcina.
    Tamtym autem jezdzilem nie raz i na prawde jest super. I tak bede musial ogranoczac niuton ze wzgledu na wytrzymalosc skrzyni.
    Ja sie raczej boje o to aby gore utrzymala bo niestety moj obecny efr 7670 jakos nie chce dmuchac tyle ile ja bym sobie zyczyl.
    Sprawdzone juz prawie wszystko a turbo dalej nie chce trzymać "marnych 2 barów" do odcinki.
    Niestety zaczynam być tym podirytowany , że takie turbo zamykam na 500 z malym plusem gdyż moj motor chcialby duzo wiecej.
    Kiedys balem sie ze motor nie bedzie chcial generowac mocy a tutaj wychodzi na to ze na tym moim silniku spokojnie 600+ by peklo ale turbo cos na gorze ma problemy.

    Setup turbo kompresor jest skonczony i juz dopracowany i tutaj moge byc dumny z osiagniecia celu. Z finalnej mocy jakos nie do konca bo zostal pewien niedosyt.
    Producent podaje pewne mapy przeplywu turbiny, moce rzedu 600-650 hp a turbo sie konczy na mocy 500 z jakims marnym +:/
    Ale niestety tak juz musi zostac bo nie planuje kupowac kolejnej sprezarki do 1.8t skoro i tak za rok pewnie bede zaczynal go rozbierac.

    Takze z 1 efra 6758 w sumie bylem zadowolony bo zrobilem tyle ile producent podaje dlatego smialo moge polecic te turbo.
    Obecny 7670 uwazam za troche porazke ( chyba ze zdazy sie jakis cud i cos znajde ale sprawdzilem juz wiele ) bo przeplywy poprawilem o jakies 15% i przelozylo sie to na mniej więcej 15% przyrost mocy ale do tego co podaje producent brakuje z 70km!! (Biorac ta mniej optynistyczna zapowiedz)
    Z mapy przeplywu ktora podaje producent wynika że mamy zapas przeplywu a praktyka pokazuje że niemamy czym dmuchać. W pl tez nikt nie zrobil sensownego wyniku na tym turbo a GTO taka stroil i ten sam problem co u mnie:/

    Tego najwiekszego kupilem bo mnie cena skusila i kompaktowosc turbiny i licze ze turbo nie skonczy sie na jakis 700km bo bedzie to kolejna porazka .

    A co do obecnego setupu to moze przyszly wlasciciel wrzuci jakies duze turbo typu gtx35 albo jakis pte bo z kompresorem na pewno sie obudzi szybko bo jak wiecie setup za jakis rok bedzie mozna kupic
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 19-08-2016 o 10:15

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 495
    Ostatni post / autor: 21-08-2021, 15:03
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •