Cytat Zamieszczone przez wolusp1 Zobacz posta
NIE MA bezwypadkowych aut z Francji na handel w Polsce jeśli ktoś takie znajdzie to stawiam flache rozmawialem kiedyś z gościem który zajmuje sie sprawdzanie aut zawodowo od lat i jeszcze na taka nie trafil. Co do MR osobiscie po awarii albo bym zregenerowal albo za polowe tej kasy kupil dobry zawias. No niestety przy 10letnim aucie trzeba sie liczyc z kosztami kilka tys na dzien dobry chyba ze ktos ma czas szukac auta rok lub dwa .
Rozmawiałem kiedyś z wróżką, mówiła że będę mieszkał w krainie mlekiem i miodem płynącej - mieszkam w kraju rządzonym przez psychopatów...

Cytat Zamieszczone przez bikerelvis Zobacz posta
ech dobijacie mnie czy nie da sie kupic w miare dobrej 3.2? w większości cos z nimi jest nie tak.
Da się, nie spiesz się a znajdziesz dobre auto, musisz śledzić na bieżąco. Jak kupowałem swoją 3.2 mk2 to decydowały rzeczywiście godziny od wystawienia auta na sprzedaż.

Cytat Zamieszczone przez wolusp1 Zobacz posta
Ja bym bral ta czerwona za 65 tylko cena dobija ale z drugiej strony taniej i tak nie sprowadzisz nic
Dlaczego? bo droższa to lepsza? Jesteś nowy w temacie, więc podpowiem Tobie o tej TTce - handlarz ja kupił parę miesięcy temu - duuuużo taniej wtedy stała...tak więc doświadczasz na własnej skórze tego , że cena nie wskazuje na stan auta.

Cytat Zamieszczone przez Ernest Zobacz posta
Oczywiście, że auta z USA czy Francji nie muszą być powypadkowe ! Można przecież kupić również po zalaniu/kradzieży/pożarze - wtedy może być bezwypadkowy !
Też tak może być, lepiej kupcie z niemiec, tam same igły, tylko trzeba pamiętać żeby od dziadka turka kupić...