Cytat Zamieszczone przez Dziki_Wacek Zobacz posta
...jest mi przykro Hubi pl że napisałeś że kończy się pewna era jak takie auta przyjadą na zlot, że okleja się je na około plastikiem (moim zdaniem nie jest to plastik dookoła samochodu) tylko mała wstawka wewnątrz felgi którą ledwo widać. Być może niedługo okaże się że jak ktoś ma MK1 to też już jest wieś bo era MK1 dobiega końca, niedługo żółte tablice rejestracyjne itd. Być może trendy teraz będzie przyjechać na zlot TT lansiarskim Porsche w ledach bo nie przystoi mieć zwykłych żarówek w takiej klasie auta. No ale cóż każdy mierzy ludzi swoją miarą.
już tak na koniec chciałem tylko dodać że mam ogromną ochotę pojechać pierwszy raz na ogólnopolski zlot który jak czytałem odbędzie w Kielcach, ale nie chciałbym się tam poczuć jak wieśniak, cepeliarz tylko z tego powodu że mam te nakładki. pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru wieśniak ze wsi Katowice
Dziki_Wacek w momencie kiedy nakładamy plastik mając na celu zakrycie brzydkich zacisków, to jestem za, ale nie czarujmy się, tutaj główną role odgrywa napis Brembo
Nie jestem zwolennikiem naklejania jakichkolwiek oznaczeń nie mających związku ze stanem rzeczywistym. Gwoli ścisłości, wiele osób które znam bardzo dobrze, wie doskonale że tak samo uważam o doczepianych znaczkach TTS na TTkach nie mających z TTS nic wspólnego

Posiadanie ładnej MK1 nigdy nie będzie wsią, to auto zawsze będzie się wyróżniało ponadczasową stylistyką, i akurat ja jestem wielkim fanem tej linii.

ps. przyjeżdżaj na zlot i nie patrz na tematy tutaj, czasem słowo pisane może być różnie zrozumiane. Poznasz ludzi i jestem pewien, że nie będzie to stracony czas, a jak będzie jakiś spot na śląsku to wpadaj, fajna grupa tam jest.

Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
Zgadzam sie z kolega w 100%! Jest mi takze przykro ze niektorzy ludzie co z czystym sumieniem wpychaja tandetne ledowe chinskie lampy z alledrogo na tyl lub ledy w oswietlenie wnetrza, krytykuja nakladki ktorych nawet nie widac na pierwszy rzut oka! Co za hipokryzja! Nikt w tym temacie nie prosil jednego z drugim o pozwolenie lub nie zmusza do takiego "rozwiazania". Czemu w Polsce tak Ciezko uszanowac zasade - "pilnuj swoich spraw!" Nie dotyczy to Ciebie/nie podoba Ci sie to po kiego grzyba sie odzywasz?? Zeby udowodnic "co"?? Ktos by powiedzial po co robic moda na 400+, poprostu kup auto ktore ma 400km i nie zyluj tego biednego 1.8.. kwestia GUSTU. dajcie spokoj. Dzieki takim zachowaniem zrobilo sie zamieszanie, temat jest do posprzatania, a znajac zycie wyladuje w smietniku i tyle bedzie z wolnosci slowa i prawa do swojego zdania wedle wlasnego auta. A szkoda.
Jest temat, jest dyskusja, na tym to polega, nie ma co się spinać.

PS - założyłem oryginalne oprawki LEDowe VAGa