siema, jak już pisałem kupiłem ten samochód z takimi nakładkami i jako że nie jestem ekspertem motoryzacyjnym myślałem że to brembo. Nie wiedziałem że jest coś takiego i dam sobie rękę obciąć że każdy z tych co tak negatywnie ocenia ten element nie wiedząc że to imitacja chwaliłby wygląd. Na ostatnim spotkaniu w Krk kolega zakładający temat oglądał te oto tandetne nakładki kucając przy feldze i też nie obczaił że to shit. jest mi przykro Hubi pl że napisałeś że kończy się pewna era jak takie auta przyjadą na zlot, że okleja się je na około plastikiem (moim zdaniem nie jest to plastik dookoła samochodu) tylko mała wstawka wewnątrz felgi którą ledwo widać. Być może niedługo okaże się że jak ktoś ma MK1 to też już jest wieś bo era MK1 dobiega końca, niedługo żółte tablice rejestracyjne itd. Być może trendy teraz będzie przyjechać na zlot TT lansiarskim Porsche w ledach bo nie przystoi mieć zwykłych żarówek w takiej klasie auta. No ale cóż każdy mierzy ludzi swoją miarą.
już tak na koniec chciałem tylko dodać że mam ogromną ochotę pojechać pierwszy raz na ogólnopolski zlot który jak czytałem odbędzie w Kielcach, ale nie chciałbym się tam poczuć jak wieśniak, cepeliarz tylko z tego powodu że mam te nakładki. pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru wieśniak ze wsi Katowice