Cytat Zamieszczone przez kamiln73me Zobacz posta
Witam, jestem tutaj nowy. Od zawsze jeździłem tylko VW, ale czas się przesiąść na coś innego. Mój tata ma a6 2.7 tdi quattro i sprawuje się świetnie, dlatego ja teraz postanowiłem, że przeskocze na audi. Co sądzicie o tym egzemplarzu ? Numer vin jest, pierwsza rejestracja dokładna jest, kraj pochodzenia jest, przebieg spory, ale widać, że też raczej oryginalny. Ktoś sprawdzał to auto (sam bym sprawdził, ale mam pół Polski do przejechania) ? Dzięki za odpowiedź. http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-2-0...tml#11b2abff74
Auto z tego jak dobrze kojarzę należało do osoby z klubu tylko teraz za świat nie mogę sobie przypomnieć do kogo. Ponad 2 lata temu jak szukałem swojej TT, pamiętam, że już sprzedawał i bodajże wtedy miał już prawie najechane 200 tys. także przebieg przynajmniej będzie prawdopodobnie oryginalny o czym świadczy również wnętrze. Jeszcze z dwa tygodnie temu auto sprzedawała prywatna osoba a teraz trafiło do komisu. Kwinto muszę Cię poprawić, ponieważ jest to wersja S-line tylko, że wewnętrzna

Na pierwszy rzut oka nie wygląda źle spasowanie, choć wydaje mi się, że przednia maska coś źle leży, popatrz na szpary. Co do trwałości silnika nie wypowiem się, ale na pewno to nie pancerne 3.2 V6

Na Twoim miejscu zaczekałbym, odłożył sobie i kupić coś za ~ 40 tys.