Dziękuję Panowie za komplementy dla mojej TT i blaszek


Cytat Zamieszczone przez herr_flik Zobacz posta
co do czarnego koloru

pamiętaj, że Czarne TeTetki mają o 100 koni więcej od serii
A czarne szyby też dodają koni? Bo jak tak to u mnie z +150KM może by wyszło


Cytat Zamieszczone przez herr_flik Zobacz posta
a tak na serio:

zrób pełną polerkę (detaling) i połóż jakieś szkło (powłoka kwarcowa np.) i ciesz się furką
Muszę się nad tym zastanowić i poszukać czegoś godnego zaufania, bo rozpiętość cen różna, a nie chciałabym u kogoś przepłacić, ale też nie chcę, żeby ktoś mi fuszerkę odwalił


Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
Skoro 18" zostają na zimówki, to na lato pasować będą 19".
A do tego gleba z air ride to tak przy okazji bujania w obłokach


Cytat Zamieszczone przez Nielogiczny Zobacz posta
Co do oklejania to na Twoim miejscu tylko niektórym elementom dodałbym czerwieni (można by nawet czerwoną folią carbonową).
Właśnie tu problem, bo nawet nie wiem jak dodać jakiś kolor, żeby to wyglądało OK. Gdybym miała zderzaki z RS'a, to dałoby się zgapić coś na styl z tego mk3 poniżej, a tak z moimi zwykłymi zderzakami ciężko mi coś sensownego wymyślić




Cytat Zamieszczone przez squirrelkuss Zobacz posta
O folię trzeba dbać, myć tylko odpowiednia chemia i przede wszystkim garażowac auto.
Garaż jest od pierwszego dnia Póki co TT nie jest moim samochodem na co dzień, w deszczowe dni nim nie jeżdżę, bo po prostu nie chce mi się wtedy do garażu iść jedynie jak deszcz mnie złapie już w trasie. Jeżeli do mycia folii jest coś w butelce do spryskiwania jak np. quick detailer to OK, żadnej różnicy nie zrobiłoby mi to, bo teraz też QD myję TT.
Natomiast problem byłby gdybym miała myć auto specjalnym szamponem, bo nie mam gdzie tego robić.


Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
A co do zmiany koloru, to musisz sobie odpowiedzieć ma pytanie, czy masz wystarczajaco dużo czasu na troszczenie się o folię
Kolega mi mówił, że brud się mocno łapie folii, no wiem Ewentualnie rozwiązaniem jest gruby portfel i fundowanie często TeTetce wypadów do car spa